Akgün Düğün Salonu

E-posta Gönder

Akgün Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Akgün Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Akgün Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Akgün Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akgün Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akgün Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Akgün Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Akgün Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Akgün Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Akgün Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akgün Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akgün Düğün Salonu düğün dışında nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Akgün Düğün Salonu Hakkında

Merhabalar. İstanbul’da faaliyet gösteren Akgün Düğün Salonu Bağcılar’da evlilik hazırlığında olan çiftler için kapılarını açıyor! Senelerin getirdiği tecrübemizle davetlerinizde hem profesyonel bir hizmet sunuyoruz hem de bunu piyasaya göre oldukça uygun fiyatlarla sunuyoruz çiftlerimize. Düğün gününün yaklaştığı oldukça masraflı geçen bu süreçte gelin&damat yanlısı fiyat politikası izliyoruz.

Salonumuzun 600 konuk kapasitesi bulunuyor. 2 katlı olan salonumuzun üst katı asma kat şeklindedir. Üst kattaki masa konumlandırmalarımız sayesinde orada oturacak konuklarınız da rahatlıkla pisti görebiliyor. Oldukça geniş olan salonumuz yüksek tavanlıdır. Salonumuzda konuklarınızın pisti görmesine engel olmayacak şekilde kolonlar bulunmaktadır.

Tüm detaylarını özenle hazırladığımız salonumuzda ferah bir organizasyon gerçekleştirmeniz için havalandırma sistemimiz ve klimalarımız mevcut.

Mekânımızın renklerinde ise cıvıl cıvıl tonlara yer verdik. Beyaz ve turuncu tonlarının hâkim olduğu salonumuzda dikdörtgen masalarımız bulunuyor. Uzunca olan bu masalarımız geniş aileler için idealdir. Sandalyelerimizde ise yine beyaz tonlarını tercih ettik. Arkalarını turuncu fiyonklarla süsledik. Tasarımımızda renk uyumuna özen gösterdik. Duvarlarımızda ise iç açıcı posterler bulunuyor.

Düğünlerin en önemli noktalarından biri ise çiftlerin sevdikleriyle eğlenceli saatler geçirmesidir. Bu sebeple gönlünüzce eğlenebilmeniz için geniş bir pistimiz mevcut. Tüm konuklarınıza yetebilecek büyüklükte olan pistimizin yanında ise nikah masası ve orkestramız için sahnemiz bulunuyor.

Orkestramız davetinizde eğlencenin tahsis edicileri oluyor. Profesyonel sanatçılarımız düğününüz için en eğlenceli şarkıları çalıyor.

Nikah masasını ise konseptinize uygun çiçeklerle süslüyoruz.

Düğün boyunca yanınızda olan organizasyon sorumlularımız; herhangi bir aksilik durumunda hemen süreci yönetiyor ve böylelikle keyfiniz kaçmadan eğlenmeye devam edebiliyorsunuz.

Siz de düğün organizasyonunuz için hem hizmetine güvenebileceğiniz hem de uygun fiyatlı bir salon arıyorsanız; salonumuz tam size göre! Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Akgün Düğün Salonu Yenimahalle hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mahmutbey Yolu Bağcılar Asfalt Caddesi NO:120 Yeni Mahalle Bağcılar/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akgün Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.