Nilüfer Düğün Salonu

E-posta Gönder

Nilüfer Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Nilüfer Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Nilüfer Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Nilüfer Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nilüfer Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nilüfer Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Nilüfer Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Nilüfer Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Nilüfer Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nilüfer Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nilüfer Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nilüfer Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Nilüfer Düğün Salonu Hakkında

Unutulmaz bir düğüne hazır mısınız? İstanbul’un Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteren düğün salonumuzu tercih ederseniz ne gibi avantajlara sahip olacağınızdan kısaca bahsetmek gerekirse;

Salonumuzu kısaca anlatmak gerekirse; geniş bir pistimiz bulunuyor. Pistin hemen arkasında orkestra bulunuyor. Salonun birçok yerine yerleştirdiğimiz son model ses sistemleri sayesinde müziği salonun her yerinden rahat bir şekilde duyabiliyorsunuz. Geniş salonumuzun bir de balkonu bulunuyor. Bu balkonda sadece masa ve sandalyeler bulunuyor. Balkonun tüm salonu net bir şekilde gördüğünü söyleyebiliriz. Hiçbir eğlenceyi kaçırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda bu balkonun parmaklıklarla korunduğunu ve çocuklarınız için güvenli bir alan olduğunu söyleyebiliriz.

Salonumuzu tamamen isteğinize göre dizayn ediyoruz. Süslemeleri belirlediğiniz renk ve konsepte göre hazırlıyor, masanızın üstüne, salonumuzun çevresine çiçekler ve balonlar yerleştiriyoruz. Siz hayal ediyorsunuz, biz gerçekleştiriyoruz.

Bünyemizde yemekli düğünler de gerçekleştirebiliyoruz. Oluşturduğumuz menüler ile sevdiklerinizin damak tadına hitap ediyoruz. Bu menüleri siz de belirleyebiliyor ve düğününüz öncesi menü tadımını da yapabiliyorsunuz. Nilüfer Düğün Salonu İstanbul’da eksiksiz bir düğün gerçekleştireceğiniz firmalardan biri olarak faaliyet göstermeye devam ediyor.

Ambiyansımız, kaliteli hizmetimiz ve yemeklerimiz ile birçok özel güne rahatlıkla ev sahipliği yapacağımızı düşünüyoruz. Bugüne kadar düğün, kına gecesi, söz ve nişan, nikâh, mezuniyet törenleri, sünnet düğünleri, açılışlar, bayi toplantıları, davet, resepsiyon ve kurumsal etkinlikler gibi sayısız organizasyona imza attığımızı söyleyebiliriz. Tecrübemizden faydalanabilir ve sevdiklerinizle kusursuz bir akşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Düğün salonumuz Bağcılar’da merkezi bir konumda yer alıyor. Özel araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerimiz rahatlıkla gelebiliyor, toplu taşıma araçlarını kullanmak isteyen misafirlerimiz ise İETT otobüslerini ve dolmuşları tercih edebiliyorlar. Araçlarınız için park konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğinizi de söyleyebiliriz.

En mutlu olduğunuz bugünü Nilüfer Düğün Salonu farkıyla düzenlemek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Barbaros Caddesi No: 11 Yüzyıl Parkı Yüzüncüyıl Mahallesi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nilüfer Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.