Şirin River Park
5,0
(4 Yorum)
Yüreğir

Nehir kenarındaFarklı konseptlerKır düğünü ışıklarıGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 800 Kişi
400
300 TL
İncele
Liparis Park
5,0
(6 Yorum)
2. yıl
Yüreğir
7 saatte cevap verir

Göl kenarındaFarklı konseptlerKır düğünü ışıklarıÇim zeminMenü tadımıGeniş dans pistiAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 500 Kişi
80.000
64.000 TL
İncele
River Park
1 Yorum
2. yıl
Yüreğir

Nehir kenarındaRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıAhşap zeminGelin yolu süslemesiFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzik

200 - 1500 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Yüreğir Mavi Su Aqua Land

500 - 750 TL

Yüreğir Gönül Kebap

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Yüreğir Hotel Adanava

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Yüreğir Gönül Vip

500 - 750 Kişi
250 - 500 TL

Yüreğir Rustica Cafe & Restaurant

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yüreğir Park Aqua Kır & Havuzbaşı Tesisleri

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Yüreğir Kuvam Hünkar Kahvesi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Yüreğir Çetinel Tesisleri

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Yüreğir Çetinel Tesisleri Hotel

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Yüreğir Elem Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Yüreğir Hanımın Çiftliği

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Yüreğir Meşhur Kaburgacı Yaşar Usta

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Yüreğir Sheraton Adana Hotel

200 - 875 Kişi
2.000 – 3.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yüreğir Düğün Mekanları

,

Yüreğir, Adana’ya bağlı bir ilçedir ve düğünler burada bulunan oteller, restoranlar, düğün salonları ve açık alanlar gibi çeşitli mekanlarda düzenlenir. Özellikle merkeze yakın mahallelerde birçok seçenek bulunabilir. Bu mekanlar düğün organizasyonları için özel olarak dekore edilir. Her çiftin zevkine ve bütçesine uygun bir seçeneği Yüreğir’de bulmak mümkün. Yüreğir'deki düğün mekanlarının türleri şu şekildedir:

Yüreğir, Adana’nın merkezindeki ilçelerden biridir. Bu sebepten mekan konusunda çeşitlilik vadeden bir bölgedir. Ceyhan Nehri’nin bir bölümünü de kapsayan ilçede farklı konseptler düzenlenebilir. Yüreğir'deki düğün mekanlarını araştırırken, mekanın büyüklüğü, konumu, fiyatı, sunduğu hizmetler ve müsaitlik durumu gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Düğün tarihinize uygun bir mekanı erken rezervasyon yaparak ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Yüreğir Düğün Yerleri Fiyatları Nasıl?

Yüreğir düğün yerleri fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler mekanın konumu, kapasitesi, sunduğu hizmetler, yiyecek ve içecek seçenekleri, sezon, saat ve düğün tarihi gibi unsurları içerebilir. Konuklarınızın sayısı belirleyici faktör olarak gösterilebilir çünkü mekanlar genellikle kişi başı ücretlendirme yapıyor. Kişi başına ödenecek servis ücretini, tercih edeceğiniz ikramlar ve hizmetler belirliyor.

Menü içeriğini oluştururken ekonomik tercihler yaparak bütçeden tasarruf edebilirsiniz. Örneğin sade bir kokteyl ile evliliğinizi kutlamanız birçok açıdan cebinizi koruyacaktır. Mekanın sunduğu paketlerde bulunan menülerden bir seçim yaparak ekstra masraftan kaçınabilirsiniz. Ek olarak, düğünü yoğunluğun az olduğu gündüz ya da akşamüzeri saatlerinde organize etmek de tasarruflu bir seçim olabilir.

Ayrıca, mekanların yoğun olmadığı dönemler düğün yapmayı planlamak, hafta içi günlerde düğün organize etmek veya düğün mekanıyla birlikte paket halinde sunulan hizmetlerden yararlanmak maliyetleri düşürebilir. Düğün mekanı seçerken fiyatın yanı sıra hizmet kalitesini, mekanın atmosferini ve düğün konseptinize uygunluğunu da göz önünde bulundurmanız önemlidir. Bu sayede uygun fiyatla birlikte unutulmaz bir düğün yapabilirsiniz.

Yüreğir Düğün Mekanlarının Zengin Hizmet Paketleri

Yüreğir'deki düğün mekanları çiftlerin törendeki ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış düğün paketleri sunarlar. Bu paketler genellikle çiftlerin tercihlerine ve bütçelerine göre özelleştirilebilir. Tipik bir düğün paketi mekan kiralama ücretini içerir. Bu kira karşılığında tören boyunca seçtiğiniz alan sizin için özel olarak ayrılır ve hazırlanır. Ek olarak gelin ve damat odası size özel tahsis edilir.

Ayrıca, paketler; masa ve sandalye düzeni, masa süslemeleri, ses ve ışık sistemleri, düğün pastası, otopark ve vale, yiyecek ve içecek seçenekleri gibi temel hizmetleri içerir. Daha kapsamlı paketler, fotoğraf ve video çekimi, müzik ve eğlence gibi hizmetleri de içerebilir. Bazı mekanlar düğün davetiyesi tasarımı veya düğün planlama hizmetleri gibi farklı detaylar da içerebilir.

Çiçek aranjmanı ve düğün albümü gibi hizmetleri de mekandan karşılamanız mümkün olabilir. Dilerseniz after party için mekanın uygunluğuna göre ikinci bir organizasyon da tertip edebilirsiniz. Farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, kişiselleştirilebilen düğün paketlerinde değişiklik yapabilirsiniz. Her mekanın sunduğu hizmetler farklılık gösterebilir, bu nedenle işletmelerle görüşürken taleplerinizi net bir şekilde belirtmenizi tavsiye ederiz.

Yüreğir’de Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün mekanı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri mekanın büyüklüğü ve donanımı. Konuklarınızın kalabalığına uygun bir yer seçmeniz mühim. Dans pisti, otopark alanı ve masa düzeninin davetli sayısına yeterli olması gerekecektir. Samimi bir grup içinse fazla büyük bir mekan organizasyonu zorlaştırabilir. Ortalama davetli sayınızı işletmelere belirterek örtüştüğünüz noktaları konuşabilirsiniz.

Yaz aylarında Adana’nın sıcakları zorlayıcı olabilir. Gündüz ya da gece organizasyonlarında klima ve soğutma sistemlerinin yeterli olduğundan emin olun. Özellikle açık alanda ve gündüz tertip etmek istediğiniz bir düğün için, güneşten korunabileceğiniz şemsiyeler ve vantilatörler yardımcı olabilir. İşletmenin sahip olduğu önlemleri ve her koşulda törenin devamını sağlayacak yedek planlarını sorabilirsiniz.

Hayallerinizdeki mükemmel düğünü gerçekleştirmek için bazı mekanlar biçilmiş kaftan olacaktır. Araştırmalara ne kadar erken başlarsanız o kadar çok mekan seçeneğine sahip olursunuz. Bu şekilde size en uygun yeri bulma olasılığınız artar. Biz, hem erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanız hem de kusursuz düğünü organize edebilmeniz için hazırlıklara erken başlayıp süreci uzun tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları