Sheraton Adana Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sheraton Adana Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Sheraton Adana Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1000 – 1500 TL

Sheraton Adana Hotel Genel Özellikler

Otel Türü
5* Otel

Sheraton Adana Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Park manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Sheraton Adana Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sheraton Adana Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Sheraton Adana Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.Sheraton Adana Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Sheraton Adana Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sheraton Adana Hotel 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sheraton Adana Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sheraton Adana Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Sheraton Adana Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sheraton Adana Hotel düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kına, piknik, açılışlar, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sheraton Adana Hotel Hakkında

Düğün töreni organizasyonlarında birçok detay söz konusudur. Adana Shereton Otel olarak muhteşem bir düğün geçirmenizle kalmayıp profesyonel ekibimizle birlikte düğününüzün başından sonuna siz ve davetlilerle özel olarak ilgileniyoruz. Uzun yıllar boyunca Adana ilinde hizmet veriyor, hizmete başladığımız yıldan bugüne kadar geçen sürede yüzlerce çiftin mutluluklarına ortak olduk. Farklı kullanım özelliklerine sahip 2 adet balo salonumuzu size özel süslemeler yaparak kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Düğün dışında kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet gibi özel gülerde faaliyet gösteriyor, ayrıca kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Özel organizasyonlarınızda kalabalık bir organizasyon planlıyorsanız 800 kişilik balo salonumuzda rahat ve ferah şekilde eğlenebilirsiniz. Yuvarlak balo salonumuzda 560 kişiye kadar olan kapasitesi ile unutulmayan bir organizasyon yaşamanız için size özel hazırlıyoruz. Bahar ve yaz aylarında düğün yapacaksınız sezonluk olarak hazırladığımız teras katımız da 400 kişilik kapasitelidir. Yani açık ve kapalı alanlarımızda size farklı seçenekler sunuyoruz.

Düğünü yapacağınız tarihe karar verdikten sonra size organizasyonlar hakkında danışmanlık yapıyoruz. Geçmiş dönemlerde ne tarz düğünler yaptığımızın sunumunu yapıp organizasyon stilinizi belirlemede yardımcı oluyoruz. Ardından masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifi sunarak sizi yansıtan tarzda salonumuzu süslüyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşıp kına ve bekârlığa veda partinizi alışılmışın dışında gerçekleştirebilirsiniz.

Menülerimizi istediğiniz şekilde hazırlıyoruz. Usta eller tarafından yapılan yemeklerimiz sıcak servis edilmektedir. Lezzeti kadar güzel olan yemeklerimizin sunumuna da ekstradan önem veriyoruz. İsterseniz düğün öncesi menü tadımı da yapabilirsiniz. Adana Sheraton Otel düğün organizasyonları için her aşamada titizlikle çalışmakta siz de unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

  • Halkla İlişkiler

İletişim

  • Adres:

    Sinanpaşa Mah. Hacı Sabancı Bulvarı No:7 Yüregir, Adana 01220

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sheraton Adana Hotel Yol Haritası

Sheraton Adana Hotel Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Vivet

Düğün Tarihi: 21.06.2015


450 kişilik kokteyl ve yemekli bir davetti. Daha sonraki geri dönüşlerden tüm konuklarımızın çok memnun ayrıldığını anladık. Bu bizi mutlu eden bir şey ki yaklaşık 350 davetlemizi otelde 3 gün ağırladık. İlgi, alaka, servis, hizmet oldukça memnun ediciydi. Düğünümüz oldukça güzel geçti, çok memnun... devamı 

Hande

Düğün Tarihi: 14.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Mekanın ambiyansı çok iyi, mutfağından çok memnun kaldım, hizmetleri çok iyiydi, ulaşım açısından rahat bir mekan, yeni evlenecek çiftlerede tavsiye ediyorum mekanı.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.