Yumurtalık Ayas Otel

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Yumurtalık Caretta Balık Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Yumurtalık Deniz Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Yumurtalık Mesut'un Yeri Balık Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Yumurtalık Beyaz Cafe Restaurant

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yumurtalık Düğün Mekanları

Yumurtalık, Adana’nın denize kıyısı olan ilçelerinden biridir. Yumurtalık Merkez, Sugözü, Demirtaş ve Haylazlı mahalleleri başta olmak üzere birçok mahalle ve semtte düğün mekanına sahiptir. Bu mahalleler, deniz manzaralı mekanlar başta olmak üzere öne çıkan birçok güzel etkinlik alanı seçeneği sunar. Her çiftin bütçesine ve zevkine göre bir mekan bulmak bu sayede Yumurtalık’ta mümkün.

Yumurtalık; plajları, gölleri, parkları ve ormanlık alanlarıyla gerçek bir doğa mucizesi sunar. Şehrin güzelliklerinin bir araya toplandığı bu ilçede gönlünüzden geçen konsepti ve temayı yaratabilirsiniz. Kırsal ve ağaçlık alanlar, kumsallar, lüks balo salonları, restoranlar, havuz başları ve teraslar seçeneklerinizden yalnızca birkaçı. Yumurtalık ilçesinde bulunan çiftlik evleri ve konaklar da mükemmel arka planı yaratabilir.

Darboğaz, Avcıali ve Eşemen göllerini de içinde barındıran ilçe, her mevsim düğün törenleri için uygundur. Adana’nın yaz sıcağında biraz serinlemek için, deniz kenarında esintili bir düğün organize edebilirsiniz. Ya da bahar ve kış aylarında ılıman olan havanın eşliğinde kır düğünü düzenleyebilirsiniz. İlçedeki kapsamlı kapalı etkinlik alanları ise dört mevsim hizmetinize açık.

Yumurtalık Düğün Yerleri Fiyatları

Mekanlar, genellikle çiftlerin tercihlerine, mekanın özelliklerine ve sunulan hizmetlere göre fiyatlandırılır. Fiyatlar; mekanın kapasitesi, düğünün tarihi, konumu, iç ve dış mekan olanakları, catering hizmetleri, dekorasyon seçenekleri, menü içeriği ve ekstralar gibi birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Davetli sayısının temel belirleyici faktör olduğunu da unutmamanız önemlidir.

Bazı mekanlar, düğün tarihine ve mevsime göre fiyatlandırma yapabilir. Örneğin yaz aylarında veya hafta sonları için farklı fiyat politikaları uygulayabilirler. Uygun fiyatlı mekanlar genellikle belirli dönemlerde indirimler veya paket teklifleri sunarlar, bu nedenle fırsatları takip etmek ve erken rezervasyon yapmak önemlidir. Hafta içi veya mevsim dışı düğün tarihleri düşünerek fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca, misafir sayısını göz önünde bulundurarak mekan seçimi yapmak da önemlidir. Daha samimi bir davetli grubuyla daha uygun fiyatlı olanakları tercih etmek, bütçenizi korumanıza yardımcı olabilir. Misafirlerinize ikram edilecek yiyeceklerin içeriğini ekonomik seçimlerle oluşturmanız da cebinizi yormayacaktır. Kokteylli şık ve sade bir düğün organize ederek tasarruf edebilirsiniz.

Yumurtalık Düğün Mekanlarının Hizmet Paketleri Nasıl?

Düğün mekanları, çiftlerin tören gününde ve öncesinde ihtiyaç duyabilecekleri her detayın bulunduğu paketler sunarlar. Bu düğün paketleri, içerik olarak farklılık gösterebilir fakat temelde hepsinin benzer içerikleri vardır. Çiftler, ihtiyaçları doğrultusunda bu paketlerden kendilerine uygun olanı seçerler. Bir düğün organizasyonunda olmazsa olmaz denilen maddelerden biri organizasyondur. Planlama ve hazırlık sürecinde mekanın organizasyon ekibi destek oluyor.

Mekanların düğün paketlerinde süsleme, çiçek aranjmanı ve masa düzeni gibi hizmetler bulunur. Düğün öncesinde ekiple beraber, detaylarını seçebileceğiniz tasarımlar, törene sizin için hazırlanır. Tören günü, organizasyon ekibi size özel ayrılan gelin ve damat odasında hazırlığınıza yardımcı olur. Düğün boyunca her adımda zamanlamayı mükemmel bir şekilde ayarlar ve profesyonel bakış açılarıyla stresinizi minimuma indirirler.

Misafirleriniz, mekanın otopark alanına araçlarını rahatlıkla teslim edebilirler. Dilerlerse vale hizmetinden yararlanabilirler. Mekanın mutfağında hazırlanan ya da catering şirketinden getirtilen ikramlar, en uygun zamanda servis personelleri tarafından servis edilir. Düğünün başından son dakikasına kadar, eğlenceniz için DJ seti ya da canlı müzik hizmeti bulunur. Işıklandırma, pasta seremonisi ve ekstralar mekan çalışanları tarafından yapılır.

Yumurtalık Düğün Mekanları Türleri

Yumurtalık’ta düğün yapmak birçok açıdan avantajlı olabilir. Şehrin sıcaklarına ve beklentilerinize uyan bir mekan bulmanız konusunda dikkatli olmanızı öneririz. Mekanın kapasitesi, ikramlar, hizmetler ve fiyatlandırma sizin planlarınıza uygun olmalıdır. İnce eleyip sık dokumanız bu noktada yardımcı olacaktır. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak ve dilediğiniz mekanı uygun bulabilmeniz için hazırlıklara erken başlamanızı tavsiye ederiz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları