Düğün Günü Bu Fotoğrafları Çektirmeyi Unutmayın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:26 DK

13.01.2015

Gelin damat resimleri arasında eksikliği hissedilen bazı kareler vardır... Bunun için en iyi çözüm bu işte profesyonel düğün fotoğrafçıları ile çalışmak ve onların deneyimlerine güvenmek. Fakat ne olursa olsun düğün günü bu fotoğrafları çektirmeyi unutmayın! Pişman olursunuz!

En Değerli Varlıklarınız

"Aile fotoğrafları çekildik ama tek tek annelerle, babalarla fotoğraf çekilmemişiz. Yani gelin olarak yalnızca annemle fotoğrafım olmadığına hala üzülüyorum." diyen Düğün.com Gelini İrem'in düğün hikayesinde en çok üzüldüğü şey düğün fotoğraf çekimleri sırasında anne ve babasıyla tek tek özel kareler çektirmemiş oluşu. Aman siz unutmayın ve en değerli varlıklarınız anne- babanızla bol bol fotoğraf çektirin!

Düğün albümü için annenizle fotoğraf çektirmeyi unutmayın

En Yakın Arkadaşlarınız

"Arkadaşlarımızla fotoğraf çektirmek için biraz stres yaşadık. En iyisi arkadaş fotoğrafları için ya vakitli hazırlanmak ya da bu keyifli çekimleri nikahtan sonraya, ilk danstan önceye bırakmak." diyor bir başka Düğün.com Gelini Zeynep, hikayesinde... O yüzden siz bu fotoğraflar için zaman yaratın ve aceleye getirmeyin. En yakın arkadaşlarınızla çektireceğiniz özel karelerin yanına, en kalabalık halinizle ağız dolusu gülen fotoğraflar eklemeyi unutmayın!

Düğünün en eğlenceli fotoğrafı arkadaşlarla olanı

Neşeli Günüm'ün tüm fotoğraflarını görmek ve fiyat bilgisi istemek için tıklayın!

En Can Dostlarınız

Klasik gelin damat fotoğraf pozları artık sizi sıktıysa işte buna bayılacaksınız. Aman can dostlarınızı unutmayın! En sadık dostlarınız olan evcil hayvanlarınızı bu mutlu gününüze ortak edin. Neşe kaynağınız olan hayat arkadaşlarınızla birbirinden eğlenceli kareler yakalamayı sakın ihmal etmeyin.

Düğün dış çekimlerinizde evcil hayvanınız ile poz verin

En Yaşlı Akrabanız

Ailenizin en yaşlı üyesiyle özel bir fotoğraf çektirmeyi ve çerçeveletip ona hediye etmeyi unutmayın. Ne yazık ki zaman hızla ilerliyor. Gelin damat albümleri içerisinde bu duygusal kareye mutlaka yer verin. Bu kareler elbette paha biçilemez ama düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi alıp, indirimlerden faydalanmakta yarar var.

Aile büyüklerinizle birlikte çektirebileceğiniz düğün pozları

En Genç Davetliniz

Düğününüze gelen en küçük davetliyle fotoğraf çektirmeyi sakın unutmayın. Onun saflığı ve temizliği yeni hayatınıza uğur, düğün fotoğraflarınıza ise neşe ve renk getirecek!

Düğünün eğlenceli ve minik konukları ile çektirebileceğiniz düğün fotoğrafları

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (2)

A

Aksu&metin

20/10/2014

en genç davetliyle fotoğraf fikri çok sevimli geldi, ben de yeğenimle çektiricem :))


OK

Oylum Kazan

20/10/2014

kimseyi kırmamak gerek tabi