Düğün Günü Bu Fotoğrafları Çektirmeyi Unutmayın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:24 dakika

30.10.2020

Gelin damat resimleri arasında eksikliği hissedilen bazı kareler vardır... Bunun için en iyi çözüm bu işte profesyonel düğün fotoğrafçıları ile çalışmak ve onların deneyimlerine güvenmek. Fakat ne olursa olsun düğün günü bu fotoğrafları çektirmeyi unutmayın! Pişman olursunuz!

En Değerli Varlıklarınız

"Aile fotoğrafları çekildik ama tek tek annelerle, babalarla fotoğraf çekilmemişiz. Yani gelin olarak yalnızca annemle fotoğrafım olmadığına hala üzülüyorum." diyen Düğün.com Gelini İrem'in düğün hikayesinde en çok üzüldüğü şey düğün fotoğraf çekimleri sırasında anne ve babasıyla tek tek özel kareler çektirmemiş oluşu. Aman siz unutmayın ve en değerli varlıklarınız anne- babanızla bol bol fotoğraf çektirin!

Düğün albümü için annenizle fotoğraf
çektirmeyi unutmayın

Düğün albümünde olmazsa olmaz fotoğraflar için şu yazımıza göz atabilirsiniz: Düğün Albümünde Mutlaka Olması Gereken 10 Gelinle Damat Resmi

En Yakın Arkadaşlarınız

"Arkadaşlarımızla fotoğraf çektirmek için biraz stres yaşadık. En iyisi arkadaş fotoğrafları için ya vakitli hazırlanmak ya da bu keyifli çekimleri nikahtan sonraya, ilk danstan önceye bırakmak." diyor bir başka Düğün.com Gelini Zeynep, hikayesinde... O yüzden siz bu fotoğraflar için zaman yaratın ve aceleye getirmeyin. En yakın arkadaşlarınızla çektireceğiniz özel karelerin yanına, en kalabalık halinizle ağız dolusu gülen fotoğraflar eklemeyi unutmayın!

Düğünün en eğlenceli fotoğrafı
arkadaşlarla olanı

Neşeli Günüm'ün tüm fotoğraflarını görmek ve fiyat bilgisi istemek için tıklayın!

En Can Dostlarınız

Klasik gelin damat fotoğraf pozları artık sizi sıktıysa işte buna bayılacaksınız. Aman can dostlarınızı unutmayın! En sadık dostlarınız olan evcil hayvanlarınızı bu mutlu gününüze ortak edin. Neşe kaynağınız olan hayat arkadaşlarınızla birbirinden eğlenceli kareler yakalamayı sakın ihmal etmeyin.

Düğün dış çekimlerinizde evcil
hayvanınız ile poz verin

En Yaşlı Akrabanız

Ailenizin en yaşlı üyesiyle özel bir fotoğraf çektirmeyi ve çerçeveletip ona hediye etmeyi unutmayın. Ne yazık ki zaman hızla ilerliyor. Gelin damat albümleri içerisinde bu duygusal kareye mutlaka yer verin. Bu kareler elbette paha biçilemez ama düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi alıp, indirimlerden faydalanmakta yarar var.

Aile büyüklerinizle birlikte
çektirebileceğiniz düğün pozları

En Genç Davetliniz

Düğününüze gelen en küçük davetliyle fotoğraf çektirmeyi sakın unutmayın. Onun saflığı ve temizliği yeni hayatınıza uğur, düğün fotoğraflarınıza ise neşe ve renk getirecek!

Düğünün eğlenceli ve minik konukları
ile çektirebileceğiniz düğün fotoğrafları

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

oylum kazan

Düğün Tarihi: 20.10.2014


kimseyi kırmamak gerek tabi


aksu&metin

Düğün Tarihi: 20.10.2014


en genç davetliyle fotoğraf fikri çok sevimli geldi, ben de yeğenimle çektiricem :))