Ahmet Eren Photography

4 Yorum
Mesaj Gönder

0850 532 13 85

E-posta Gönder

  • Karaisalı, Adana.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ahmet Eren Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ahmet Eren Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ahmet Eren Photography Sık Sorulan Sorular

Ahmet Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ahmet Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı aralığındadır.


Ahmet Eren Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ahmet Eren Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi".


Ahmet Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ahmet Eren Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ahmet Eren Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Ormanlık su kenarları sahil çöl ve Çekim platoları"


Ahmet Eren Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ahmet Eren Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Ahmet Eren Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ahmet Eren Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ahmet Eren Photography Hakkında

Adana’dasınız ve düğün fotoğraflarınızı beklentilerinize uygun bir şekilde çekecek bir düğün fotoğrafçısı mı arıyorsunuz? Ahmet Eren Photography bu beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak! Neden mi bu kadar eminiz? Hemen anlatalım.

Fotoğrafçılık sektörüne giriş yapmaya karar verdiğimizde, Adana’da çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almayı amaçladık. Öncü konumda yer almak ve mutluluğun her türlüsüne şahit olmak için titizlikle çalıştık. Sağladığımız her imkânda çiftlerimizin memnuniyetini amaçladık. Bunun için de modayı yakından takip ettik, en yeni konsept ve trendlere hep hakim olduk. En mutlu günlerde tercih edilmenin sorumluluğuyla çalıştık, güveninize hep layık olmak için ne gerekiyorsa yaptık. Adana’da düğün fotoğrafçılığı olarak faaliyet gösterirken bu değerlerden de hiçbir zaman kopmadık.

Dış mekan çekimlerinizi Adana’nın en güzel yerlerinde gerçekleştiriyoruz. Adana dış çekim yerlerini önerirken pek çok konuya dikkat ediyoruz. İstediğiniz konsept, tarzınız, zevkiniz, gelinliğiniz ve damatlığınız yemyeşil bir bahçe, tarihi bir mekân, Seyhan’ın eşsiz manzarası ya da şehrin sokakları gibi farklı yerlerden hangisine uygunsa onu tercih etmenizi öneriyoruz. Aynı zamanda gelin çiçeği, damat yaka çiçeği gibi konsept aksesuarlarıyla da fotoğraflarınızı süslüyoruz.

Çektiğimiz fotoğrafları tamamladıktan sonra montajını, kurgusunu ve retouch düzenlemelerini gerçekleştirdikten sonra orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra birbirinden güzel ve yaratıcı albüm önerilerinde bulunuyor, düğün fotoğraflarınızı şık ve güzel bir albümde biriktirmenizi sağlıyoruz.

Sadece düğünlerde değil, nişan, doğum günü, kına, sünnet ve mezuniyet gibi özel günlerin hepsini ölümsüzleştirebiliyoruz. Sahip olduğumuz tüm bilgi birikimleri ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaya hazırız. Ya siz?

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ahmet Eren Photography Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Semra & Ahmet

Düğün Tarihi: 29.10.2022Kaliteden asla ödün vermeyen gerek çalışması gerek dikkati ve yaptığı iş konusunda en iyilerden nisanimiz için yaptırdığımız çekimden aldığımız hizmet tartışmasız çok iyiydi düğünumuzde de kesinlikle tavsiye edeceğimiz tek fotoğrafci

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 17.11.2022bu özel günümüzde bizler için okadar çok emek harcadın ki her anımıza özenle ilgilendiğin için Allah razı olsun çok teşekkür ederiz kesinlikle en doğru tercih 🙂

Elif & Mehmet

Düğün Tarihi: 02.10.2022Mükammel ekip ve ekipmanla düğünümüz boyunca bizle beraber en özel günümüzün en değerli anlarını karelediler çok dikkatli ve tertipli bir çalışma sistemleri var ahmet eren ve ekibine çok teşekkür ederiz ☺️

Rakilla & Raizz

Düğün Tarihi: 07.07.2022


"COK TEŞEKKÜR EDERİM AHMET EREN FOTOGRAFÇILIK VE EKIBI COK GÜZEL
FOTOGRAFLAR CEKİYORSUNUZ ELLERINiZE SAĞLIK
NiKAHIMIZIN Bi PARÇASI OLDUGU ICIN COK
TEŞEKKÜR EDERIM".

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.