Nosh Wedding

0850 532 0187

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Nosh Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Nosh Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Nosh Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  her mekânda hizmet veriliyor

Nosh Wedding Hakkında

Seyhan düğün fotoğrafçıları önerilerinin başında gelen Nosh Wedding, en değerli anılarınızı kayıt altına almak için hizmetinizde! Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ve teknolojinin en son ve üstün ekipmanlarıyla düğün davetinizin hiçbir anını kaçırmıyoruz. En trend çekim türleriyle düğün albümünüzü eşsiz kılabilir, kaliteli albümlerimizle anılarınızı en güzel şekilde muhafaza etmenizi sağlayabiliriz. Deneyimli ve ilgili ekibimizle size harika bir çekim deneyimi sunmaya hazırız!

Deneyim

Fotoğrafçı ekibimiz son derece uzman ve kendimizi her gün geliştirmeye, yenilikleri işimize entegre etmeye özen gösteriyoruz. İletişim becerisi yüksek bir ekibiz. Sürekli çekim tekniklerimizde yeniliklere gidip çiftlere özgün fikirler sunarak eşsiz fotoğraflar çekmeyi seviyoruz. Başka bir yerde göremeyeceğiniz panorama tekniği gibi sadece bize özel çalışmalar sunabiliriz. Biz, fotoğraflarımızı sadece makine kullanarak değil, drone ile de fotoğraf tadında kareler yaratarak çekiyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Seyhan düğün fotoğraf çekimi çalışmalarımızda günde sadece 1 çift ile çalışıyoruz. Böylece çekimlerimizde herhangi bir zaman kısıtlaması da olmuyor. Günümüzün tamamını size ayırıyoruz. Işığı en iyi yakalayabileceğimiz, örneğin öğleden sonra gibi saatlerde çekimlerimize start verip, gün batımında sonlandırıyoruz. Çekimlerimizi Karaisalı ve Karataş’ta gerçekleştirdiğimizde sürecimiz bu şekilde işliyor. Şehir dışı hizmetlerimizde planlamayı şehrin ve çekim mekanın özelliklerine göre belirliyoruz.

Örneğin, büyülü bir atmosfere sahip Kapadokya’da günün ilk ışıklarıyla, eşsiz bir gün doğumunu fon alarak birbirinden romantik çekimler yapabiliriz. Çiftlerimizin en çok tercih ettiği çalışmalarımızın başında düğün belgeseli, düğün hikayesi ve konsept çekimler geliyor. Trash Day ve Save the Date gibi son moda çekim tarzlarında da kameralarımızı konuşturup sizi hem eğlendiriyor, hem de farklı pozlar yakalayabiliyoruz. Dilerseniz plato ve stüdyo çekimleri de gerçekleştirebiliriz.

Dış çekim paketlerimizi tercih eden çiftlerimize düğün belgeselini biz hediye ediyoruz. Çekimlerimiz son bulduğunda yaklaşık 2 hafta içinde düzenlemelerimiz bitmiş oluyor. Size arşivin tamamını orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Seçeceğiniz 30 fotoğrafa rötuş ve gerekli renk düzenlemeleri yaptıktan sonra albüm tercihlerinize sıra geliyor. Çekimlerimizi planlamak için düğün tarihinizden en az 2 hafta önce bizimle iletişim geçmeniz gerekiyor.

Ekipman

Tüm çekimlerimizde her zaman en son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede size sunduğumuz fotoğraflar ve videolar her zaman yüksek çözünürlüklü oluyor. Fotoğraf çekimlerimizde genellikle Canon Eos R6 ve üst seviye objektifler kullanıyoruz. Havadan gerçekleştireceğimiz çekimlerimizde tercihimiz DJI Phantom 4 Pro Plus drone oluyor. Photoshop ve video edit hizmetlerinde de en donanımlı ürünlerle çalışıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Albümlerinizi en son teknoloji baskı makinelerini kullanarak hazırlıyoruz. Albüm paketlerimizde 1 büyük boy albüm, ailelere özel 2 küçük boy albüm ve duvara asılmaya hazır 1 adet kanvas tablo hediye ediyoruz. Çiftlerimize bir de küçük boy animasyon albüm hediyemiz var. Beğendiğiniz fotoğrafları dilediğiniz boyutta basarak size ulaştırabiliriz. Farklı baskı ürünleri üzerinde çalışabilir, hoşunuza giden tasarımlar yapabiliriz.

Ek Hizmetler

Şehir dışında, istediğiniz herhangi bir iç ya da dış mekanda hizmet sunuyoruz. Çekim yapacağımız alanı sizinle beraber de seçebiliyoruz. Fotoğraflarınızı kalite kaybı olmadan orijinal kopyaları ile videolarınızı ise 4K yüksek çözünürlüklü bir şekilde teslim ediyoruz. Stüdyomuz aynı zamanda bir plato işlevi görüyor.

Uzun yıllar sonra bile ilk günkü kalitesiyle saklamaya devam edeceğiniz özel kareler ve film tadında bir düğün videosu için bizi tercih edebilirsiniz. Nosh Wedding olarak size asla pişmanlık duymayacağınız bir deneyim vadediyoruz. Ödemelerdeki alternatiflerimiz ve Adana düğün fotoğrafçıları fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için yandaki formu doldurabilir veya sayfadaki bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 0187
 • Adres:

  Seyhan/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nosh Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.