Stüdyo Prens

E-posta Gönder

Ekiple TanışınWedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Prens Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Prens Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Prens Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Prens Hakkında

Yaklaşık 40 yıldır devam eden fotoğraf serüvenimizde siz değerli çiftlerimizi memnun etmekten mutluluk duyuyoruz. Yıllar boyu, her çiftimizden farklı bir şey öğrendik ve bu deneyimleri çekimlerimizde kullandık. Stüdyo Prens İzmir olarak, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve bu yeniliklere bir başkasını daha ekliyoruz.

Her biri alanında uzman ekip üyelerimizle birlikte, siz değerli çiftlerimizin en güzel anılarını kalıcı kılmak için çalışıyoruz. Düğününüzden geriye, sizi yansıtan en güzel karelerin kalması için elimizden geleni yapıyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Çekim gününde her şeyin, hayal ettiğiniz gibi olmasını istiyoruz. Bunun için, çekim öncesinde gerçekleştirdiğimiz sohbetlerde, zihninizde nasıl bir fotoğraf çekimi olduğunu öğreniyoruz. Sonrasında ise, buna uygun olarak çekiminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış çekimlerde, birbirinize olan aşkınızı en güzel manzaralarla birleştirerek ortaya çıkarmayı planlıyoruz. İzmir’in en güzel sahil kasabalarını, muhteşem deniz manzarasını ve doğal güzelliklerini kullanarak, muhteşem fotoğraflar çekiyoruz. Bunun yanında, dilerseniz şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Siz yeter ki hayal edin ve isteyin. Sizin için Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım sağlayabiliriz.

Düğününüzden geriye sadece fotoğraflar kalmasın, canlı bir şeyler de olsun isterseniz; video çekimi olanağımız da mevcut. Düğününüzden sonra, neler olup bittiğini izleyebilir ve o günü, tekrar tekrar yaşayabilirsiniz. Kaliteli çekimlerimiz sayesinde, uzun yıllar saklayabilirsiniz.

Fotoğraf ve videolarınızı, orijinal kopyalarıyla birlikte, çekim tarihinizden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Baskı için son teknoloji makineleri kullandığımızı da belirtmek isteriz. Böylece hiçbir bozulma olmadan fotoğraflarınızı teslim alabilirsiniz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında, kalitemizle fark yaratmaya devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.