• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Pure Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Pure Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Pure Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Pure Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Pure Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Pure Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Pure Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Pure Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Pure Wedding şehir dışında hizmet vermiyor.

Pure Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Pure Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Pure Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Pure Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".

Pure Wedding Hakkında

Hayatınızın en değerli anlarından eşsiz hatıralar oluşturmak istiyorsanız; Pure Wedding ekibi olarak isteklerinizi yerine getirmek için buradayız! Son zamanların trendlerini takip ederek geliştirdiğimiz çekim konseptleriyle en güzel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Bir daha tekrarının olmayacağı o büyük günün sizin için anlam ifade ettiğini biliyoruz ve üstlendiği sorumluluğun farkında olan ekibimizle en az sizin kadar heyecanlanıyoruz. Hal böyle olunca titiz bir çalışma yürüttüğümüzü de söylemeye gerek kalmıyor. Hayallerinizi dikkate alıyor; mekan seçimi ve pozlar konusunda da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yolda en büyük amacımız; eşinizle olan büyük aşkınızdan, heyecanınızdan ve mutluluğundan en güzel düğün albümlerini oluşturmak. Tabii bu amacı yerine getirmek o kadar da kolay değil. İlk olarak bizden ne beklediğinizi öğrenmemiz ve planlamalarımızı buna göre yapmamız gerekiyor. İşte bahsettiğimiz bu detayları konuşmak için yüz yüze görüşüyoruz. Çekim türlerimiz hakkında konuştuktan sonra mekan seçimi yapıyoruz. Fotoğraflarınızı İzmir’in en şirin beldelerinde, bazen deniz kenarında bazense doğayla iç içe olacağımız doğal alanlarda çekiyoruz. Nereyi seçersek seçelim harika fotoğrafların ortaya çıktığını da belirtelim. Mekan seçimi aşamasının ardından bütçenizi oluşturup vedalaşıyoruz.

Belirlediğimiz tarihte sizin istediğiniz mekanda buluşup fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz. Vereceğiniz pozlara beraber karar veriyor, zaman zaman da çok eğleniyoruz. Hal böyle olunca ortaya birbirinden doğal pozlar, hayal ettiğiniz güzellikte fotoğraf kareleri çıkıyor. İsteyen çiftlerimize çektiğimiz kısa videolardan düğün klibi de hazırlayabiliyoruz. Gelin ve damat çekimleri dışında söz, nişan, save the date, baby shower gibi organizasyon ve kutlamalarınızda da yanınızda olduğumuzu belirtelim.

İzmir en iyi düğün fotoğrafçısı arasında bulunan profesyonel ekibimizle çalışmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacak!

İletişim

  • Adres::

    Bornova/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.