Düğün Fotoğrafçıları İzmir

İzmir Dış Çekim Hikayeniz

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İzmir Dış Çekim Hikayeniz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

İzmir Dış Çekim Hikayeniz Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

İzmir Dış Çekim Hikayeniz Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Dış Çekim Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İzmir Dış Çekim Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

İzmir Dış Çekim Hikayeniz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İzmir Dış Çekim Hikayeniz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

İzmir Dış Çekim Hikayeniz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İzmir Dış Çekim Hikayeniz şehir dışında hizmet veriyor.

İzmir Dış Çekim Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İzmir Dış Çekim Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

İzmir Dış Çekim Hikayeniz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İzmir Dış Çekim Hikayeniz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

İzmir Dış Çekim Hikayeniz Hakkında

İzmir Dış Çekim Hikayeniz ekibiyle tanışın! Mutlu günlerinizi belgelemek için çalışan kocaman bir aile ve o gün yanınızda olacak dostlarınızız… Hayalini kurduğunuz düğün günü ve tekrarı olmayan duygularınıza estetik bir bakış açısıyla ortak olmak için yanınızdayız! Ekibimizi kurarken en iyilerle bir araya gelmek için çalıştık, ancak daha da önemlisi; biz işini severek yapan prensipli bir aile olduk. Bornova düğün fotoğrafçısı olarak hizmete başlamaya karar verdiğimizde çiftlerimiz için en iyisi olma yolunda kendimize hedef koyduk.

Hazırlıklara başladığımızda planlama yapmak için isteklerinizi öğreniyoruz. Her ân kendini geliştiren ve yenileyen ekibimizle birlikte sizin için en iyiyi tasarlıyoruz. Daima kusursuzluk ilkesiyle hareket ediyor, en güzel başlangıcınıza şahitlik etmenin gururuyla beğeninize layık olmak için çalışıyoruz. Zaten bir fotoğraf sanatçısının bu mutluluğu gördüğünde deklanşöre daha büyük bir heyecanla basmama şansı var mı?

Save the date, trash day, düğün klipleri, belgesel, konsept çekimleri ve düğün hikâyenizin bir parçası olmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Birbirinden şık fotoğraflar ve sinematik videolar için yaratıcı çekimler gerçekleştiriyoruz… Dış mekân çekimleri için doğanın ışıltılarını, güzelliğini ve gün batımının zarafetini kullanıyoruz. Başta İzmir olmakla birlikte çekimler için yurt dışına kadar uzanıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz her çekimde; mekânın, konseptinizin ve en önemlisi güzelliğinizin yansıması olabilecek doğru teknikleri kullanıyoruz. Işıltınızı ortaya çıkarmak ve güzelliğinizi bir ömür saklayacağınız belgelere dönüştürmek için bilgisayar programlarına güvenmiyoruz, orijinal kopyaları da teslim ediyor ve çoğu zaman işlem görmüş çalışmaların önüne geçiyoruz. Bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz örnek çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Büyük bir düğün arşivi, albüm ve video kayıtlarınızı da çekimler sonrasında yaklaşık 3 haftada teslim ediyoruz.

Siz de İzmir dış mekân düğün fotoğrafçısı olarak İzmir Dış Çekim Hikayeniz ailesini tercih ediyorsanız, pişman olmayacaksınız! İletişim bilgilerimiz de sayfanın üst kısmında.

İletişim

  • Adres:

    Kazımdirik Mahallesi, Sanayi Cad. No:40 Kat:2 Daire:21 Konsept Bornova / İzmir

  • Haritadaki Konumu

    İzmir Dış Çekim Hikayeniz Yol Haritası

İzmir Dış Çekim Hikayeniz Yorumları (8)

Sevda & Mert

Düğün Tarihi: 26.07.2019

Hikayemize ortak olduğunuz için çok şanslıyız. Save the date çekiminde mert'le beraber inanılmaz eğlendik. 26 temmuz'da tekrar görüşmek üzere :)

Yağmur & Emin

Düğün Tarihi: 08.06.2019

İzmir'den Denizli, Denizli'den Afyon'a tek bir gün içine bu kadar enerjiyi nasıl sığdırdığınız bilmiyoruz ama, her şey için çok teşekkürler. Her şey beklentilerimizin üzerindeydi. Sevgiyle kalın.

Esin & Orhun

Düğün Tarihi: 21.04.2019

Şansımız buluştu, enerjimiz uyuştu ve iyi ki dediğimiz bir gününü beraber paylaştık. Enerjiniz, anlayışınız ve gecenin sonuna kadar kurduğunuz arkadaşlık için çok ama çok teşekkür ederiz.

Buket & Orhun

Düğün Tarihi: 25.08.2018

Bizim için çok önemli olan düğün günümüzde, bütün detayları titizlikle planlayan Pena Weddings ile çalışmak harikaydı. Sadece bize sundukları çalışmalar değil, kurdukları iletişim ve dostane yaklaşımlarıyla günümüzü daha da güzel kıldılar. İyi ki dediğimiz Pena Weddings ailesine teşekkürler. Her... devam 

Gül & Onur

Düğün Tarihi: 18.08.2018

Hem düğün günü hem dış çekimde inanılmaz şekilde eğlendiğimiz dostlarımız Esra ve Uğur'a çok ama çok teşekkürler. Pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde çok rahat bir çekim süreci yaşadık. Kurduğumuz diyalog sayesinde, bakarken bir ömür mutlu olacağımız karelerin sahibi olduk. Tekrarı... devam 

Betül & Anıl

Düğün Tarihi: 22.07.2018

düğün günü her şeyi tek günde halletmeniz bir harikaydı. O telaşta nasıl olacağı tedirginliği yaşıyordum ancak gerçekten hatta üstüne yardımcı bile oldunuz. Gönül rahatlığıyla sizi arkadaşlarımıza öneriyoruz. her şey için teşekkürlerrr :)

Aslı & Barış

Düğün Tarihi: 21.07.2018

Düğün öncesi ihtiyacımız olan save the date çekimini, beklediğimizden daha rahat şekilde gerçekleştirdik. Her karesinde aşkımızı görmek ve film tadındaki video klibimizi izlemek hala bizi heyecanlandırıyor. Güzel hatıralar için Esra ve Uğur'a çok teşekkürler.

Selda & Yaşar

Düğün Tarihi: 24.06.2018

Eşimin beni havalara uçurduğu günde sizlerde çekimlerinizle bizi mest ettiniz. Fotoğraflar harikaydı ama özellikle video kliplerimizi tekrar tekrar izlemeye doyamıyoruz. iyiki pena weddings :)))

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.