Oğuz Umar Photograph & Videograph

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Oğuz Umar Photograph & Videograph Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Oğuz Umar Photograph & Videograph Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Oğuz Umar Photograph & Videograph Sıkça Sorulan Sorular

Oğuz Umar Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Oğuz Umar Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Oğuz Umar Photograph & Videograph hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Oğuz Umar Photograph & Videograph aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".


Oğuz Umar Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Oğuz Umar Photograph & Videograph düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Oğuz Umar Photograph & Videograph şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Oğuz Umar Photograph & Videograph şehir dışında hizmet veriyor.


Oğuz Umar Photograph & Videograph ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Oğuz Umar Photograph & Videograph ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Oğuz Umar Photograph & Videograph Hakkında

Eğer en özel anlarınızı sonsuzluğa taşıyacak profesyonel bir ekip arıyorsanız, doğru sayfadasınız! Çünkü biz Oğuz Umar Photograph & Videograph olarak, heyecanınızı paylaşmak ve geleceğinize eşsiz anılar armağan etmek için buradayız…

Çekim türleri konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, çiftlerimize İzmir’in en güzel yerlerini öneriyoruz. Tabii bu aşamada sizin de fikrinizi almayı ihmal etmiyoruz. Hal böyleyken, istediğiniz save the date ya da trash day çekimlerini de kusursuz bir şekilde gerçekleştireceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Düğün tarihinizi sevdiklerine sosyal medya üzerinden fotoğraf ya da videolarla duyurmanıza yardımcı olacak save the date çekim türümüz birçok çiftimiz tarafından çok seviliyor. Eğer siz de bu çekim türünden yararlanmak isterseniz, tecrübelerimizle yolunuza ışık tutmaktan keyif alacağımızı bilmenizi isteriz. Diğer sevilen çekim türümüz olan trash day ise; genelde düğünden sonra gerçekleştiriliyor. Gelinliğinizin ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan kumsal, deniz kenarı, göl, nehir, bahçe ya da bunun gibi özel yerlerde dış mekan fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçılarından farklı olarak dış çekim fotoğraflarınızda sizlerin istek ve beklentilerini ön planda tutuyor, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bu aşamada sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri de sizinle paylaşıyor, doğal pozlarınızı yakalamak için yönlendirmeler yapıyoruz.

Çekim tarihini belirlemeden önce detaylı araştırma yapmamız, çekim tarihinde kötü hava koşullarıyla karşılaşmamızı önlüyor. Aynı zamanda güneş ışınlarının geliş açısının da fotoğraflarınızda çok etkili olduğunu da söylemek isteriz. Bu nedenle buluşma saatini de bu detayı göz önünde tutarak belirliyoruz. Düğün fotoğrafları dışında düğün klibi veya düğün hikayesi oluşturabildiğimizi de belirtelim.

Hayatınızdaki bu özel günü en iyi şekilde hatırlamak için Oğuz Umar Photograph & Videograph firmamızı tercih etmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.