Oğuz Umar Photograph & Videograph

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Oğuz Umar Photograph & Videograph Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oğuz Umar Photograph & Videograph Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Oğuz Umar Photograph & Videograph Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Oğuz Umar Photograph & Videograph Hakkında

Eğer en özel anlarınızı sonsuzluğa taşıyacak profesyonel bir ekip arıyorsanız, doğru sayfadasınız! Çünkü biz Oğuz Umar Photograph & Videograph olarak, heyecanınızı paylaşmak ve geleceğinize eşsiz anılar armağan etmek için buradayız…

Çekim türleri konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, çiftlerimize İzmir’in en güzel yerlerini öneriyoruz. Tabii bu aşamada sizin de fikrinizi almayı ihmal etmiyoruz. Hal böyleyken, istediğiniz save the date ya da trash day çekimlerini de kusursuz bir şekilde gerçekleştireceğimizden hiç şüpheniz olmasın! Düğün tarihinizi sevdiklerine sosyal medya üzerinden fotoğraf ya da videolarla duyurmanıza yardımcı olacak save the date çekim türümüz birçok çiftimiz tarafından çok seviliyor. Eğer siz de bu çekim türünden yararlanmak isterseniz, tecrübelerimizle yolunuza ışık tutmaktan keyif alacağımızı bilmenizi isteriz. Diğer sevilen çekim türümüz olan trash day ise; genelde düğünden sonra gerçekleştiriliyor. Gelinliğinizin ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan kumsal, deniz kenarı, göl, nehir, bahçe ya da bunun gibi özel yerlerde dış mekan fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçılarından farklı olarak dış çekim fotoğraflarınızda sizlerin istek ve beklentilerini ön planda tutuyor, tamamen içinize sinen bir süreç geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bu aşamada sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri de sizinle paylaşıyor, doğal pozlarınızı yakalamak için yönlendirmeler yapıyoruz.

Çekim tarihini belirlemeden önce detaylı araştırma yapmamız, çekim tarihinde kötü hava koşullarıyla karşılaşmamızı önlüyor. Aynı zamanda güneş ışınlarının geliş açısının da fotoğraflarınızda çok etkili olduğunu da söylemek isteriz. Bu nedenle buluşma saatini de bu detayı göz önünde tutarak belirliyoruz. Düğün fotoğrafları dışında düğün klibi veya düğün hikayesi oluşturabildiğimizi de belirtelim.

Hayatınızdaki bu özel günü en iyi şekilde hatırlamak için Oğuz Umar Photograph & Videograph firmamızı tercih etmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.