Lütfuure Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Lütfuure Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Lütfuure Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Lütfuure Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Her çeşit istenilen yerde ve mekanda çalışabileceğimiz ekipmana sahibiz.

Lütfuure Wedding Hakkında

Mutluluğunuzu, özel ve kurumsal anılarınızı, neşenizi, hayallerinizi ve özlemlerinizi ölümsüzleştiren Lütfü Üre Photography, şimdi de en mutlu olduğunuz günde, düğününüzde kaliteli hizmetini sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyor! Aldığı eğitimler ve kazandığı tecrübeler sayesinde beklediğiniz, istediğiniz ve ihtiyacınız olan düğün fotoğrafçılığı hizmetini kusursuz bir şekilde size sunacak olan Lütfü Üre ile unutamayacağınız bir çekim sürecine ve fotoğraflara sahip olacaksınız.

1978 yılında İzmir’de doğan Lütfü Üre, 10 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sektöründe profesyonel olarak çalışıyor. Kendini sürekli geliştiren, aldığı eğitim ve belgelerin üstüne hep koyan ve sektörü yakından takip eden Lütfü Üre, bu özelliğiyle Bornova düğün fotoğrafçısı denildiğinde çiftlerin ilk tercih ettiği isimlerden oluyor. Kalite standardını sürekli artıran ve hizmetlerini hep daha iyi bir şekilde sunan bir fotoğrafçı ile çalışmak ve istediğiniz fotoğraflara sahip olmak isterseniz, doğru yerdesiniz!

Önce çiftlerimizi dinliyor, istek ve beklentilerini öğreniyoruz. Anladıktan sonra bu doğrultuda bir planlama yapıyor ve hazırlıklarımıza başlıyoruz. En özel gününüzü en az sizin kadar önemsiyoruz. Bu yüzden oldukça disiplinli ve hassas bir şekilde çalışıyor, her detayın üzerinde titizlikle duruyoruz. Sıradan ve klişe pozlardan ziyade, doğal fotoğraflara sahip olmanızı istiyoruz. Bu yüzden sizi hiçbir şekilde yönlendirmiyor, tamamen özgür olmanızı istiyoruz. Birbirinize olan aşkınızın karelere çok güzel bir şekilde yansıyacağını biliyoruz. Biz en güzel kareleri yakalayacağımızdan eminiz.

Sadece çekim öncesi ve çekim sırasında değil, çekim sonrasında da yanınızda oluyoruz. Bizi, istediğiniz zaman kapısını çalabileceğiniz bir dost olarak görebilirsiniz.

Düğün fotoğraflarınızı samimiyet, dürüstlük ve profesyonellik ilkelerine bağlı kalarak çekiyor, istediğiniz tüm imkânları güler yüzlü bir şekilde sunuyoruz. Bu önemli görev için tercihiniz bizden yana olursa yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

Lütfuure Wedding Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

A&H

Aslı & Haşim

Düğün Tarihi: 23.03.2019


en az düğündeki kadar eğlendik. çok güzel fotoğraflarımı oldu çok memnun kaldım çok teşekkürler :)

m&a

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 08.09.2018


herşey çok güzeldi tam istediğim gibi bir çekim oldu :) çok ama çok teşekkür ederiz :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.