Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri

E-posta Gönder

  • Bornova, İzmir.

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.


Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".


Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri şehir dışında hizmet veriyor.


Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son teknolojileri takip eden firmamızda geniş bir ekipman ağımız var. Drone, aktüel kameralar, slider ve LCD totemlerle kalitemize her zaman güveniyoruz. Böylece çok özel düğün klipleri ve video içerikleri oluşturuyoruz. Albüm çeşitlerimizi sağlam ve zengin bir kartelada size sunuyor, kanvas baskılar yapıyoruz. Şehir dışı çekimlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Yüksek çözünürlükte sanatsal fotoğraflar çekiyor ve orijinal kopyalarını size teslim ediyoruz."

Tüm Sorular

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri Hakkında

Büyük güne sayılı zaman kala İzmir düğün fotoğrafçısı arayışınızda size güzel bir haberimiz var. Düğün fotoğrafçılığını bir adım öteye taşıyan Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri; size sıradan bir düğün albümünden daha fazlasını vadediyor. Düğün çekimi konusunda da en iyisini isteyen siz değerli çiftlerimizle tanışmaktan ve hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.

Deneyim

2021 yılından beri hizmet veren Lidya Art markamız, düğün çekimleri konusunda uzman. Özel renk kullanımları ve kendine özgü bakış açısıyla çekimlerinizi bir sanat eserine çevirmesiyle ünlü. Pek çok çiftin tercihi haline gelen markamız, çok kapsamlı fotoğraf ve video hizmetleri veriyor. Turizm bakanlığına özel fotoğraf çekmiş ekibimiz, 3 kişiden oluşuyor ve her daim işlerine heyecanla sarılıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sadece sizin arzularınıza göre oluşturduğumuz çekim planımızla size rahat bir gün yaşatıyoruz. Düğün günü çekim yapabileceğimiz gibi, öncesi veya sonrasında hizmet verebiliyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli en çok çektiğimiz türlerden. Katalog ve farklı konsept çekimleri de yapıyoruz. Sıra dışı Save The Date ve Trash Day çekimlerini de sizin için gerçekleştirebiliyoruz.

Her mevsim stüdyomuzda olağanüstü çekimler yapıyoruz. Hizmetimizde bulunan klasik otomobil ve tekneleri kullanabiliyoruz. Düğün gününüzde; hazırlık sürecinizden itibaren en özel anlarınızı muhteşem detaylarla fotoğraflara yansıtabiliyoruz. İzmir dış çekim mekanlarından sahil kenarında, dalgaları arkamıza alarak muhteşem karelere imza atıyoruz. Dilerseniz de doğanın renklerine karışabilir, coğrafi güzellikleri fon olarak kullanabiliriz. Tarihi mekanların büyüsünü, aşkınızla beraber fotoğraf albümlerinize taşıyarak sizi mutlu edebiliriz.

Ekipman

Geniş ve kaliteli ekipman ağımız sayesinde her türlü çekim imkanını elde edebiliyoruz. Böylece farklı açılardan farklı etkiler yaratacak fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. En ince detayları yakalıyor üst düzey kadrajlarla birbirinden güzel görsellere imza atıyoruz. Hassas bir çalışma ile çekimlerini gerçekleştirdiğimiz fotoğraflarınızı hazırlıyor videolarınızın kurgu ve montajını tamamlayarak sinematik video klibinizi ortaya çıkarıyoruz.
Çekim aşamalarına göre başlıca kullandığımız ekipmanlarımızın listesini sizlere sunuyoruz;
Drone (2 Adet)
Gimble (3 Adet)
Slider
Fotoğraf Makinesi (2 Adet)
Çekim Yeleği
Aktüel Kamera
Softbox (14 Adet)
Flaş (10 Adet)
Video Işık Kaynağı (3 Adet)
Tepe Flaşı
Pozometre
Sis makinesi

Ek Hizmetler

Son teknolojileri takip eden firmamızda geniş bir ekipman ağımız var. Drone, aktüel kameralar, slider ve LCD totemlerle kalitemize her zaman güveniyoruz. Böylece çok özel düğün klipleri ve video içerikleri oluşturuyoruz. Albüm çeşitlerimizi sağlam ve zengin bir kartelada size sunuyor, kanvas baskılar yapıyoruz. Şehir dışı çekimlerinizi de gerçekleştiriyoruz. Yüksek çözünürlükte sanatsal fotoğraflar çekiyor ve orijinal kopyalarını size teslim ediyoruz.

Pek çok övgü alan ve fark yaratan albümlere imza atan Lidya Art markamız, sektörel tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla her gün yeni bir aşkla güne başlıyor. İşini seven ve titiz bir ekibe sahip markamızla tanışmak ve olağanüstü sonuçları görmek isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan arayabilirsiniz. İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları konusunda formu doldurup ileterek bilgi alabilirsiniz.

Lidya Art Ajans Medya Hizmetleri Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Melda & Selim

Düğün Tarihi: 22.08.2021


Ne olursa olsun klasik otomobil ile çekim yaptırmak istiyorduk. Her şeyi nasıl bir araya getireceğimizi düşünürken karşımıza bir ajans çıktı. İyi ki de çıktı. Rengarenk, çeşit çeşit klasik otomobiller, geniş ekipman ağı, fotoğraf stüdyosu…. Yok yok. Bir ajans ile çalışmanın ve geniş ajans... devamı 

Buse & Oğuz

Düğün Tarihi: 14.07.2021


Bu kadar eğlenceli bir çekim olacağını tahmin etmemiştik. İşine hakim, profesyonel bir ekiple harika bir çekim günü yaşadık. Bizi hiç kırmadılar. Çıkardıkları işleri çok beğendik ve mutlu olduk. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Selin & Berkay

Düğün Tarihi: 21.07.2019


Düğün öncesi fotoğraf çekimlerimiz için gönlümüze göre bir çekim düşünüyorduk. Tekrarı olmayacak o günü şansa bırakamazdık. O nedenle özellikle kurumsal bir firma ile görüşmek istedik. Lidya Art Ajans ile irtibata geçtik ve daha ilk görüşmemizde samimiyetleri bizi hemen etkiledi. Çekim günü ise ne... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.