Fotoğraf Sandığı

2 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Fotoğraf Sandığı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Fotoğraf Sandığı Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Fotoğraf Sandığı Sık Sorulan Sorular

Fotoğraf Sandığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Fotoğraf Sandığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Fotoğraf Sandığı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Fotoğraf Sandığı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".


Fotoğraf Sandığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Fotoğraf Sandığı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Fotoğraf Sandığı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fotoğraf Sandığı şehir dışında hizmet veriyor.


Fotoğraf Sandığı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fotoğraf Sandığı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Fotoğraf Sandığı Hakkında

Fotoğraf Sandığı ailesi olarak inanıyoruz ki, insan en çok severken mutludur! Bu yüzden hayatınızın en güzel, en değerli anlarında hiç vakit kaybetmeden çekimlere başlamak için heyecanla hazırlıklara başlıyoruz… O gün gelip çattığında şer şeyi bırakıp anı yaşamanızı istiyor, çekimlerin tüm detaylarıyla ilgileniyoruz. Heyecan, mutluluk ve hüzünleri bir araya getiriyor, her karede en güzel duygularınızı belgeliyoruz. Bunun için profesyonel fotoğraf sanatçılarımız, çekim ekibimiz ve kurgu montaj personellerimizle işimizi müthiş bir uyum içerisinde yapıyoruz. Uzmanlık alanlarımıza uygun görevlerle harikulade çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde en iyiler arasında yer almamızı da zaten bu özveri ve hassasiyete borçluyuz.

Şimdi, eğer ekibimizle çalışmak isterseniz İzmir dış çekim fotoğraflarınız için farklı alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz. Trash day, gelin damat partisi çekimleri, düğün hikayesi, belgesel, klip, sosyal medya filmleri, konsept ve detay çekimler gerçekleştirebiliriz. “Fotoğraftaki yansımada her halinizle siz olun”, diyor ve bu motto ile dikkat çeken çekimler tasarlıyoruz. Hem senaryonuz, konseptiniz ve tarzını çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Hem de hayallerinizi süsleyen anları her aşamada kayıt altına alıyoruz. Kalitesi ile fark yaratacak fotoğraf kareleri, albüm, sinematik video kayıtları ve dijital belgeler için düğün paketleri de sunuyoruz!

Düğün paketlerimizde; yüksek çözünürlükteki tüm fotoğraf karelerinizin DVD ile teslimi mutlaka yapılıyor. İşlenmiş ve ham fotoğraf kareleriniz capcanlı renkleriyle eskimeyen hatıralara dönüşüyor. DVD’lerde sinematik videolar da yer veriyor, kapakları özel olarak tasarlanan şık sunumlarla söz verdiğimiz günde teslim ediyoruz. Dış çekimler, düğün günü boyunca yanınızda olduğumuz hikayesi olan çekimler ve klip hazırlıklarıyla montajlı çalışmalar yapabiliyoruz. Dilerseniz, panoramik albüm, 2 adet aile albümü, 1 adet cep albümü ve farklı ebatlarda fotoğraf baskı tablolar da teslim ediyoruz.

Gelin, birlikte düğün paketinizin içeriğini belirleyelim. Fotoğraf Sandığı iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor! İzmir dış çekim fotoğrafçılarından bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

İletişim

  • Adres:

    Fazıl Bey Caddesi No:25/C-D Karşıyaka, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fotoğraf Sandığı Yol Haritası

Fotoğraf Sandığı Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Melis & Levent

Düğün Tarihi: 15.06.2019Düğün günümüzün en bizi gerecek kısmının fotoğraf olacağını düşünürken en keyif aldığımız kısım oluverdi bir anda. Enerjisi full cıvıl cıvıl bir ekip, poz vermek yok, kafayı sağa sola oynat şöle yap böle yap yok uçuş uçuş çekim yapılan yerde anın tadını çıkarırken bir baktık çekimler bitmiş bile.... devam 

Ecem

Düğün Tarihi: 07.10.2018


Geçen sene tanıştık muhteşem ikiliyle. Düğün yaptığımız mekandan aldığımız referans ile birlikte araştırmalarım sonucu çalışma fırsatı bulduk. Sadece fotoğraf olsun diyerek çalışmadığınız için mutlu anılarımızı başarılı açılarla bize geri verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sayelerinde çok eğlenceli... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.