• Min. Paket Fiyatı
    1.500 TL'den az

Ekiple Tanışın


Foto Mustafa Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Foto Mustafa Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foto Mustafa Sıkça Sorulan Sorular

Foto Mustafa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Mustafa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Foto Mustafa hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Mustafa aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli".

Foto Mustafa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Mustafa düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Mustafa şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Mustafa şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Mustafa ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Mustafa ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Mustafa Hakkında

Sevdiklerinizin ve ailelerinizin şahitlik edeceği, hayatınızın en özel ve en anlamlı gününden geriye güzel bir hatıra kalması için çalışıyoruz. İşimizi her zaman aşk ile gerçekleştiriyor, her özel gününüzde yanınızda yer alarak; fotoğraf ve video kayıtları ile ölümsüz birer hatıraya sahip olmanızı sağlıyoruz.

Fotoğrafçılığa dair her türlü gelişmenin ve yeniliğin yakın takipçisiyiz. Size her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için kendimizi sürekli olarak yenileyerek geliştirme çabası güdüyoruz. Fotoğrafçılık sanatına dair en ince detayları bile araştırıyoruz. Bu sebeple Foto Mustafa İzmir’de en önde gelen düğün fotoğrafçılarından biri olmayı başarıyor.

Bayraklı’da hizmet verdiğimiz stüdyomuzda gelin ve damat çekimleriniz için iç mekân çekimleri gerçekleştirebileceğimiz gibi; İzmir’de ya da farklı illerde dış mekân çekimlerinizi de gerçekleştirebiliyoruz. Stüdyo çekimi için son teknoloji ve modern ürünler ile tasarlanan stüdyomuzu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dış mekân çekimleriniz için ise size farklı konseptlere sahip mekân önerilerinde bulunuyoruz. Dilerseniz sahil beldelerinde keyifli trasday ya da save the date çekimlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, tarihi mekânlarda yapılacak çekimleriniz ile de farklı temaya sahip bir albüm sahibi olabilirsiniz. İzmir’de düğün çekimi yapılacak yerler olarak sunduğumuz farklı seçenekler arasından en beğendiğiniz mekânı seçmeniz yeterli olacak.

Yaptığımız çekimleri, size farklı seçenekler sunduğumuz albümlerimiz ile hazırlayarak size teslim ediyoruz. Teslim aşamasında isteyen çiftlerimize orijinal kopyaları da teslim ediyoruz.

Eğer siz de gelin ve damat çekimleriniz için bizi tercih etmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca stüdyomuzda fotoğraflarınız için baskılı kupalar, özel çerçeveler, size özel hazırlanacak anahtarlıklar gibi çeşitli hediyelikler de bulabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim. Formu doldurarak bizimle iletişime geçtiğiniz tüm bu sunduğumuz hizmetlerimizin fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sakarya Cad. No:47/A Çamkıran

  • Haritadaki Konumu

    Foto Mustafa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.