Stüdyo Yalçın

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Yalçın Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Yalçın Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Yalçın Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Yalçın Hakkında

Hayatınızda heyecan dolu olduğunuz özel günlerinizin değerini bildiğimizden dolayı fotoğraf çekiminiz için özenle hazırlanıyoruz. Stüdyo Yalçın İzmir olarak Bayraklı’da faaliyet gösteriyor, dünya evine girecek olan çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Tarzınıza göre konsept geliştirerek sizi yansıtan fotoğraflar çekiyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte isteklerinize harfiyen uyuyor ve farklı fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.


Düğün fotoğraflarınızda farklı çekim türleri kullanıyoruz. Bunlar neler mi?

-Kuaförde hazırlandığınız andan itibaren fotoğraflarınızı çekiminize başlıyoruz. Gün boyu istediğiniz mekanlara giderek sizin ön planda olduğunuz kareler çekiyoruz. Çektiğimiz fotoğraf ve videolarınızı derleyip düğün hikayenizi oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz hikâyenin arka fonuna seçtiğiniz müziği ekliyoruz.

-Evleneceği tarihi farklı bir şekilde duyurmak isterseniz sahillerde ve doğal ortamlarda save the date çekimi yapıyoruz. Çekim sonrası seçtiğiniz fotoğrafın üstüne düğün tarihinizi yazarak hazır hâle getiriyoruz.

-Düğün sonrası gelinlik ve damatlığın kirlenecek olmasını düşünmeden eğlenebileceğiniz, denize girip su savaşı yapabileceğiniz, çılgın bir çekim tarzı olan trashday çekimi de gerçekleştiriyoruz.

-Düğün organizasyon esnasında ilk dansınızdan başlayarak günün sonuna kadar eğlenceli anları çekiyor ve düğün klibinizi oluşturuyoruz.

Fotoğraf çekimleriniz için birbirinden farklı alışılmışın dışında mekân alternatifleri sunuyoruz. Bomboş sadece sizin bulunduğunuz tarlalarda, deniz kenarında gün batımında, burçak tarlalarında, tarihi mekân ve Ege kasabalarında çekimlerimizi gerçekleştiriyor. İzmir’e yakıl il ve ilçelerde istediğiniz lokasyonda çekimlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Önceden keşfedilmemiş pozlar ve duruş teknikleri tavsiyesi veriyor, doğal kareler ortaya çıkarıyoruz.

Stüdyo Yalçın Bayraklı olarak fotoğraf çekiminiz sonrası sizi sabırsızlandırmadan rötuş işlemlerimizi hızlı bir şekilde yapıyor, fotoğraflarınızı seçeceğiniz albümler ve orijinal kopyalarıyla birlikte kısa sürede teslim ediyoruz. Eğer siz de hizmet detaylarımız hakkında daha kapsamlı bilgiye ulaşmak isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kırkpınar iş merkezi 1586 Sk. No:5/A Bayraklı / İZMİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Stüdyo Yalçın Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.