Eren Video & Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Eren Video & Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Eren Video & Organizasyon Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Eren Video & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Eren Video & Organizasyon Hakkında

10 yılı aşkın bir süredir fotoğrafçılık sanatını icra ediyor ve mesleğimiz olarak profesyonel bir şekilde icra ediyoruz. Eren Video ve Organizasyon adı altında yürüttüğümüz işimizle şimdiye dek sayısız güzel ânı ölümsüzleştirdik ve yeni nesillere aktarılabilmesini sağladık. İşimizin en sevdiğimiz kısımlarından bir tanesi de bu zaten. 10 kişilik harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve kadromuzun tamamı kendi alanında uzman ve deneyimli fotoğraf sanatçıları. Kimi sahada çekimlerle ilgilenirken kimisi de görsel düzenlemeler ve kurgular gibi işlemlerde maharetini ortaya koyuyor.

Fotoğraf ve videoculuğa dair birçok işi yapabiliyoruz ve çok yönlü bir ekibiz. En çok da özel gün ve organizasyonlarda görev alarak tekrarı olmayan günleri kayıt altına alıyoruz. İzmir düğün videoları ve fotoğrafları da bu günlere ait çekimlerimizden bir tanesi. Düğün haricinde kına geceleri, nişanlar, sünnet törenleri ve benzeri diğer törenlerde de görev alıyoruz. Peki, tam olarak neler yapıyoruz ve çiftlere neler sunuyoruz?

Eren Video ve Fotoğraf olarak hayatlarını birleştirme kararı almış ve bunu da güzel bir düğünle taçlandırmak isteyen çiftlerle bir araya geliyoruz. Onlarla dilerlerse fotoğraf çekimleri yapıyor, dış mekan kullanarak harika arka planlar yaratıyoruz. Dış çekimlerimizde İzmir ve çevresinde; doğal, tarihi veya turistik pek çok lokasyonda çiftin isteğine göre çekim yapıyoruz.

Diğer bir iyi olduğumuz işse kamera çekimlerimiz ve son teknoloji harika ekipmanlarla bunları gerçekleştirip yüksek çözünürlüklü görüntüler elde ediyoruz. Düğün organizasyonlarını baştan sona dek kaydedebildiğimiz gibi iyi bir kurguyla montaj yaparak kısa düğün videoları da oluşturabiliyoruz. Çiftlerimizin tüm isteklerini gerçekleştiriyor, diledikleri modelde albümü de kısa sürede teslim ediyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında seçiminizi yaparken işiniz şansa bırakmamak için Eren Video olarak bizi tercih edebilir, yandaki formu doldurup fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.