Düğün Partisi Wedding Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Düğün Partisi Wedding Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Düğün Partisi Wedding Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Partisi Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Düğün Partisi Wedding Photography Hakkında

2014 yılından beri merakı ve yaratıcı düşünmeyi ana kural olarak belirleyerek İzmir Bornova’da Düğün Partisi Wedding Photography olarak mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Fark yaratarak başarı sağlamayı amaçlayan bir prodüksiyon şirketiyiz! Hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Uluslararası düzeyde iş yapıyoruz. Çünkü çılgınlar gibi araştırma yapan, yenilikleri takip eden, hayal gücünün sonu olmayan yaratıcı bir ekibiz. Her fırsatta çiftlerin en özel anlarını daha iyi nasıl yakalayabiliriz diyerek eğitim almaya devam ediyoruz. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında bir diğer farkımız da mizah anlayışımız ve yaratıcılığımızı yansıtan detaylara yer vermemiz! Bu yüzden ortaya her daim özgün işler çıkarıyoruz. Her yaptığımız işte de farklı bir yönümüzü keşfediyor ve hemen onu yaratıcılığımızla harmanlıyoruz. Sınırlarımızı tekrar tekrar zorlamayı seviyoruz. Her seferinde farklılık yaratacağımız noktaları tespit ediyor ve çalışmalarımızda yer veriyoruz.

Düğün gününüzün sabahından itibaren heyecanınıza ortak oluyoruz. Uzun metraj film tadında bir belgesel hazırlıyoruz. Böylece sizin o an kaçırdığınız birçok anı kayıt altına alarak daha sonrasında keşfetmenize olanak sağlıyoruz. Genç ve dinamik ekibimiz, çekimler esnasında enerjinizin düşmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Heyecanınıza ortak oluyor, aynı zamanda eğlenceli bir çekim günü geçirmenizi sağlıyoruz.

Her bütçeye uygun çekim paketine sahibiz. Bu sebeple İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bir araştırma yapıyorsanız bütçe dostu bir firma olduğumuzu göz önünde bulundurarak değerlendirmek için bizi kenara ayırabilirsiniz.

Düğün Partisi Photography olarak, yıllardır çok sayıda çiftin heyecanına ortak olduk. Her işte heyecanlandık, ilk işimiz gibi hissettik. Hep yeni aşk hikayeleri duymak için sabırsızlandık. Şimdi de sizinle bu anları yaşamak istiyoruz. Eğer siz de bizimle çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri vasıtasıyla ya da form aracılığıyla bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.