Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Düğün Partisi Wedding Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Düğün Partisi Wedding Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Düğün Partisi Wedding Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Düğün Partisi Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Düğün Partisi Wedding Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Partisi Wedding Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Düğün Partisi Wedding Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün Partisi Wedding Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Partisi Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Düğün Partisi Wedding Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Partisi Wedding Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Düğün Partisi Wedding Photography Hakkında

2014 yılından beri merakı ve yaratıcı düşünmeyi ana kural olarak belirleyerek İzmir Bornova’da Düğün Partisi Wedding Photography olarak mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için çalışıyoruz. Fark yaratarak başarı sağlamayı amaçlayan bir prodüksiyon şirketiyiz! Hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

Uluslararası düzeyde iş yapıyoruz. Çünkü çılgınlar gibi araştırma yapan, yenilikleri takip eden, hayal gücünün sonu olmayan yaratıcı bir ekibiz. Her fırsatta çiftlerin en özel anlarını daha iyi nasıl yakalayabiliriz diyerek eğitim almaya devam ediyoruz. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında bir diğer farkımız da mizah anlayışımız ve yaratıcılığımızı yansıtan detaylara yer vermemiz! Bu yüzden ortaya her daim özgün işler çıkarıyoruz. Her yaptığımız işte de farklı bir yönümüzü keşfediyor ve hemen onu yaratıcılığımızla harmanlıyoruz. Sınırlarımızı tekrar tekrar zorlamayı seviyoruz. Her seferinde farklılık yaratacağımız noktaları tespit ediyor ve çalışmalarımızda yer veriyoruz.

Düğün gününüzün sabahından itibaren heyecanınıza ortak oluyoruz. Uzun metraj film tadında bir belgesel hazırlıyoruz. Böylece sizin o an kaçırdığınız birçok anı kayıt altına alarak daha sonrasında keşfetmenize olanak sağlıyoruz. Genç ve dinamik ekibimiz, çekimler esnasında enerjinizin düşmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Heyecanınıza ortak oluyor, aynı zamanda eğlenceli bir çekim günü geçirmenizi sağlıyoruz.

Her bütçeye uygun çekim paketine sahibiz. Bu sebeple İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bir araştırma yapıyorsanız bütçe dostu bir firma olduğumuzu göz önünde bulundurarak değerlendirmek için bizi kenara ayırabilirsiniz.

Düğün Partisi Photography olarak, yıllardır çok sayıda çiftin heyecanına ortak olduk. Her işte heyecanlandık, ilk işimiz gibi hissettik. Hep yeni aşk hikayeleri duymak için sabırsızlandık. Şimdi de sizinle bu anları yaşamak istiyoruz. Eğer siz de bizimle çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgileri vasıtasıyla ya da form aracılığıyla bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Düğün Partisi Wedding Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.