3 Adam Fotoğraf Atölyesi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

3 Adam Fotoğraf Atölyesi Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

3 Adam Fotoğraf Atölyesi Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

3 Adam Fotoğraf Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

3 Adam Fotoğraf Atölyesi Hakkında

Fotoğrafçılığın bir tutku ve bir hobiden çok profesyonellik gerektiren bir sanat dalı olduğunu düşünüyoruz. Severek icra ettiğimiz mesleğimizden kendimizi sürekli geliştiriyor ve dünya çapındaki gelişmeler ve yeni trendleri muhakkak takip ediyoruz. Bu işi yaparken sahip olunması gereken ilk şeyin göz ve yetenek olduğu su götürmez bir gerçek olsa da ekipmanların da kaliteli ve güncel olması çok önemli. Bu sebeple hiçbir masraftan kaçınmayarak gerekli teknolojileri ediniyoruz.

2016 yılının başında kurduğumuz stüdyomuzda 3 ortakla başladık ve o günden beri de büyüyen bir ivmeyle çalışıyoruz. Şimdilerde 3 Adam Fotoğraf Atölyesi Bornova ve Bergama şubeleri ile hizmet veriyor. İlgilendiğimiz alanlar arasında elbette ki düğün fotoğrafçılığı da var ve böylesine özel ve güzel anlarında çiftlerle birlikte olup heyecanlarını paylaşmayı çok seviyoruz. Eğer çekim yaptırmaya karar verdiyseniz bize bir uğramanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Stüdyo çekimleri veya dış çekimleri çiftimizin tercihine göre gerçekleştirebiliyoruz. Düğün öncesi, günü veya sonrasında gerçekleştirebildiğimiz çekimlerinde sınır tanımadan her yere gidebiliyoruz. Arka plan olarak kullandığımız ve çiftlerimizin hayran kaldığı çok farklı çekim lokasyonları biliyor ve her çekimimizi bir öncekinden farklı şekilde konseptler belirleyerek yapıyoruz. Her çiftin bütçesine uygun paketlere sahibiz ve bunların içeriğini her yıl güncelliyoruz. Dış çekimler, düğün belgesel veya hikâyeleri, albümler ve drone çekimleri ile her türlü isteği karşılayabiliyoruz.

Yazımızı okuyup hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olduğunuza göre sanırım karar vermek konusunda daha rahat olabilirsiniz. Eğer en güzel ânlarınızı güvenilir ellere emanet etmek isterseniz bize sonsuz güvenebilirsiniz. Bize ulaşmak ve paket detaylarımız veya fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz yanda bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurmanız yeterli olacaktır. Unutmayın, 3 Adam Fotoğraf Atölyesi Bergama ve Bornova şubeleri ile sizi bekliyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.