Uğurlu Kalpler

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Uğurlu Kalpler Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Uğurlu Kalpler Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Uğurlu Kalpler Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Uğurlu Kalpler Hakkında

Dış çekimlerinizi en özel konseptlerle taçlandırmaya ne dersiniz? Uğurlu Kalpler profesyonel fotoğraf sanatçılarımız ve işinin ehli ekibimizle çekimler için hazır! Harikulade konseptlerinizi tasarlarken bir kıstas ya da sınırlama düşünmenize gerek olmayan ekibimizle çalışmanın ayrıcalıklarını yaşamak için hazır olun.

Sahil kenarında bir piknik, özel tasarım takların çiçeklerle bezendiği bir atmosfer veya bohem bir tarz… Harika olmaz mı? Zaman, çekim türü ve konsepti konusunda son derece esnek davranıyoruz, çünkü kendinizi özgür ve rahat hissettiğiniz çekimler gerçekleştiriyoruz. Bu sayede her karede aşkınızı ve tüm güzel duygularınızı belgeliyor, kıymetli anlarınızı ölümsüz kılıyoruz. Tarihi mekanlar, İstanbul’un en güzel koyları, ücretli ve ücretsiz çekim alanlarında sizin için keşifler de yaptık. Şimdi, siz isteklerinizi dile getirin biz hazırlıklarımızı tamamlayalım. Son hazırlıklarımız ise; güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtan açıları belirlemek, doğru çekim teknikleri ve son teknoloji ekipmanları kullanmak oluyor.

İstanbul dış çekim fotoğraflarınız için doğanın en güzel köşelerinde tasarladığımız; save the date, trash day, konsept ve detay çekimlerinden fazlasını da isterseniz, biz hazırız! Düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve sinematik video çalışmaları için düğün günü boyunca yanınızda olabiliriz. Bu sayede kuaför salonundaki hazırlıklarınızı, gelin alma, nikah töreni ve after parti de bile drone ile 4K video kayıtlar gerçekleştirebiliriz. Artık karar sizin! Canlı renkleriyle dikkat çeken baskı, albüm, dijital kopyalar ve montajlı video çalışmaları için ekibimizle iletişim kurabilirsiniz. Unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirmek için heyecanla sizi bekliyoruz. Hatta, özgürce poz verebileceğiniz düğün hikayenizin senaryosunu da hazırlıyoruz.

Ustalıkla çalışan ekibimizle fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken Uğurlu Kalpler İstanbul iletişim formunu doldurmak. Unutmadan söyleyelim; form aracılığıyla fiyat teklifleri ve çekim detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.