Sinem Yiğit Photography

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sinem Yiğit Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Sinem Yiğit Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sinem Yiğit Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sinem Yiğit Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Sinem Yiğit Photography Hakkında

Ömrünüz boyunca unutmak istemeyeceğiniz anları taçlandırmak için çıktığım macerada kısa zamanda İstanbul’da ses getirmeye başladım. Sinem Yiğit Photography olarak, sevgi ve beğeninizi kazanmak için durmaksızın çalışıyorum. Güzel anlarınızı belgelemek, fotoğraf çekimleriyle her karede mutluluğunuzu yakalamak için çekimler tasarlıyorum. Özel konseptler, şehrin her köşesinde çekim mekanları ve çekim türleriyle her çifte özel hazırlıklar yapıyorum. Şimdi de sizin için çalışmaya ve hayallerinizi gerçekleştirmeye başlıyoruz.

İstanbul’da gerçekleştireceğimiz düğün çekimlerinde tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için görüşmeler düzenliyoruz. Bu sayede, zamanınızı en verimli şekilde kullanıyor ve sağlıklı bir çalışma süreci yürütmek için randevu sistemi ile çalışıyoruz. Çekim türlerine göre mekan seçimi de yapıyoruz. Mesela; trash day için sahilde, denizin neredeyse içinde olmayı tercih edebiliyoruz. Ancak bu kararı alırken çekim konsepti konusunda da hazırlıklara başlamış oluyor, tarzınızı yansıtan ve rahat hissedebileceğiniz bir atmosfer yaratıyoruz. En güzel anlarınızda; aşkınızın başladığı yer, tarihi dokunun baş döndürücü etkisiyle özel mekanlar, orman, koru ve çiçek bahçelerinde olmayı tercih edebilirsiniz… Şehrin her köşesinde size tavsiye edebileceğimiz konumlar var.

Gelelim, konsept hazırlıklarınıza. Özel plato ve mekanlar tercih ederseniz, ücretli olarak tasarlanmış çekim alanlarında yerimizi alabiliriz. Ancak zarif dokunuşlarla dikkat çekici bir konsept tasarlamak isterseniz, bu konuda birlikte de çalışmalar yapabiliriz. Klasik model gelin arabanız, gelin el çiçeğiniz, konsept taklar ve küçük aksesuarlar çalışmalarımız için son derece uygun olabilir. Alanında uzman bir fotoğraf sanatçısıyla çalışmanın avantajını yaşayacağınız her çekim için istekleriniz kadın eli değmiş özel bir tarzla gerçek olmak üzere. Düğün fotoğrafçılığının yanında; hamile, doğum, bebek ve kardeş çekimleri de tasarladığımı söylemeden geçmeyelim.

Siz de İstanbul dış mekan düğün çekimlerinizi gerçekleştirmek için fotoğrafçı arıyorsanız, Sinem Yiğit Photography tam size göre! Gelin, bir an önce hazırlıklara başlayalım. Üstelik yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.