Ayşe Sözer Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ayşe Sözer Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayşe Sözer Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ayşe Sözer Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday

Ayşe Sözer Photography Hakkında

Ayşe Sözer Photography olarak hatırı sayılır bir süredir sektörde faaliyet gösteriyorum ve profesyonel mesleğim olarak belirlediğim işimi severek yapıyorum. Her zaman tutkunu olduğum ve büyük ilgi duyduğum fotoğraf sanatını işim olarak yapmaktan mutluluk duyuyorum. Tüm görsel sanatlarda olduğu gibi fotoğraf da sürekli değişen beğenilere tabidir ve ben de kendimi geliştirip hep en güncel hizmeti verebilmek için elimden geleni yapıyorum. Hem dünyada hem de Türkiye’de fotoğrafa dair olup bitenleri takip ediyor, trendlerden haberdar oluyorum.

Sözer Media adında bir marka kurduk ve profesyonel olarak işlerimizi buradan yürütüyoruz. Çok geniş bir alana sahip olan fotoğrafçılığın bize göre en güzel tarafı olan özel gün fotoğrafçılığını uzmanlık alanımız olarak belirledik ve çalışmalarımızı bu yönce devam ettiriyoruz. İnsanların en mutlu anlarında yanlarında olmak, heyecanlarını paylaşmak ve onların unutmak istemeyecekleri hatıraları ölümsüzleştirmek bizim için de bir zevk.

İstanbul düğün fotoğrafçısı arayışınızda size Sözer Media olarak cevap olabiliriz çünkü çekimini yaptığımız özel günlerin çoğu düğün, nişan ve çift odaklı işler. Hayatlarının en özel gününde çektirecekleri fotoğrafları yıllarca saklamak ve tekrar tekrar sıkılmadan bakabilmek isteyen çiftlerle harika çekimlere imza atıyoruz. Dış çekimlerimiz için diledikleri her yere gidiyor, deniz kenarı, orman, park ve aklınıza gelebilecek tüm doğal alanlar.

Biz detaylara çok önem veriyor ve bunları fotoğraflarımıza yansıtmayı seviyoruz. Albümlerde gelin çiçeğinin, alyans ve yüzüklerin, bir aksesuarın ve benzeri küçük detayların yer alması her şeyiyle bir bütün olarak hazırlanan çiftlerimiz için bir jest oluyor. Ayrıca çiftimiz dilerse onlarla düğünün tüm detaylarını kaydetmek için hazırlık aşamalarından başlayarak zaman geçirebiliyoruz.

Ayşe Sözer Photography olarak size hem fotoğrafa hem de video hizmeti sunabiliriz ve İstanbul düğün fotoğrafı çekilecek yerler gibi konularda da rehberlik edeceğimizden emin olabilirsiniz. Bize ulaşmak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.