Smile Foto 25

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Smile Foto 25 Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Smile Foto 25 Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Smile Foto 25 Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin tercih ettiği mekanlarda çekim gerçekleşiyor.

Smile Foto 25 Hakkında

Klasik düğün fotoğraflarından artık sıkılmadınız mı? Hayallerinizdeki gibi bir çekim ile asla unutulmayacak fotoğraflara sahip olmak istemez misiniz?
İleride çocuklarınıza gösterebileceğiniz ve aşkınızı ölümsüzleştirecek fotoğraflar için Smile Foto25 olarak başarıyı ilke edinmiş bir aileden geliyoruz.2007’den beri fotoğrafçılık alanında çeşitli çalışmalarımız bulunmakta. Aile işi olan fotoğrafçılığı aşkla yapıyoruz ve sizin aşkınızı anlatan fotoğraflarınızı çekiyoruz. Siyah-beyaz fotoğraf çekerek size nostalji yaşatmayı seviyoruz. Ayrıca portre fotoğraf çekimleri ile sizleri daha iyi yansıttığımızı düşünüyor ve bu tarzda fotoğrafları çekmekten mutluluk duyuyoruz.
Erzurum’da düğün fotoğrafları denince akla biz geliyoruz. Dış çekim alternatifleriyle adımızdan da belli olduğu gibi mutlu fotoğraflarınızı çekmek, huzurunuza şahit olmak istiyoruz. Düğününüzü tasarlamak çok zor bir işti. Peki fotoğraflar? Özenle planladığınız düğünün her ayrıntısında kiminle güldüğünüzü, dans ettiğinizi ölümsüzleştirmek istiyorsunuz değil mi? Smile Foto25 olarak izledikçe izlemek istediğiniz düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli seçenekleriyle sizlere anılarınızı tekrar yaşatacağız.
Peki başka hangi avantajları sağlıyoruz?
Fotoğraflarınızı orijinal kopyaları ile beraber 4 hafta içinde size teslim ediyoruz. Tüm bunlara sahip olmak için bizimle 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacak.1500-2000 TL fiyat aralığında minimum paketimiz bulunmakta. Çekim türlerine göre ve nasıl bir çekim istediğinize göre fiyatlarımız değişmekte. Şehir dışında çekim seçeneği ile uzakta olsanız bile Smile Foto25 olarak yakınınıza da gelebiliriz. Evliliğe giden yolda en önemli adımlardan biri olan nişan çekiminde de yanınızda olabiliriz. Erzurum’da nişan çekimi yapılacak yerleri bize sorabilirsiniz. Ayrıca düğün fotoğraflarının yanı sıra bebek çekimi de yapmaktayız.
Vakit kaybetmeden istediğiniz fotoğraf çekimini planlayın ve bilgi almak için formu doldurun çünkü hayallerinizdeki fotoğraf çekimi bir tık uzakta.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.