Foryou Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Yetkilisi

Foryou Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foryou Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Foryou Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Foryou Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foryou Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Foryou Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foryou Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli, trashday, dış mekan / save the date çekimi".


Foryou Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foryou Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Foryou Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin isteklerine göre çekim yaptığımız mekanlar değişiyor.Şehir Dışı Erzurum Uzundere Artvin Karagöl Tranzon Aralıklı Trabzon Atatürk Köşkü"


Foryou Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foryou Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Foryou Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foryou Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Foryou Fotoğrafçılık Hakkında

Onur Tarancı 2013’te Foryou Fotoğrafçılık firmasını kurduğundan beri düğün fotoğrafçılığında hizmet veriyoruz. Genç ve dinamik bir ekip olarak çiftlerimize süreç boyunca hız ve kaliteyi aynı anda sunuyoruz. Firmamızın sahibinin fotoğrafçılık bölümü mezunu olması ve ekibimizin profesyonelliği sayesinde yıllardır en özel kareleri en doğru şekilde yakalıyoruz. Merkezimiz ise Erzurum’da yer alıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Erzurum’da çiftlerin isteklerine göre iç ve dış mekan çekim yerlerini belirliyoruz. Erzurum’un tarihi dokusu ve doğal güzelliklerinin buluştuğu her yerde çekim yapıyoruz. Uzundere, Çifte Minareli Medrese, Aziziye ve Mecidiye’deki tabyalarda çekimler gerçekleştiriyoruz. İsteyen çiftlerimize şehir dışında da eşlik ediyoruz. Trabzon ve Artvin doğasıyla bizi ve çiftlerimizi çeken şehirlerden oluyor. Ayrıca yurt dışı çekimlerinde de yanınızda oluyoruz.

Düğün hikayesi ve düğün belgeseli, trashday ve sevdiklerinize düğün tarihini not ettirmenin en özel yolu save the date çekimlerini çiftlerimizle eğlenerek çekiyoruz. Bu çekimler haricinde söz, nişan ve kına gecelerinizde dilerseniz çekim yapıyoruz. Drone destekli video çekimlerinizi de 2-3 dakikalık klipler halinde müzik eşliğinde size sunuyoruz. Konsept çekimleri de gerçekleştirdiğimiz çekimler arasında.

Baskı Hizmetleri

Erzurum düğün fotoğrafçıları arasında kararsız kalan çiftlerimiz sunduğumuz baskı hizmetleri sayesinde düğün fotoğrafçıları olarak bizi seçiyor. Baskı içerikleri paketlerimize ve kampanyalarımıza göre değişiyor ancak hepsinde kaliteyi ve özeni koruyoruz. Love Me ve Waldes adını verdiğimiz albüm seçeneklerimiz bulunuyor. Çiftlerimize büyük boy albüm, aile albümü, poster, albüm kutusu ve pano hizmetlerini sunuyoruz. Ayrıca fotoğrafları 4 hafta içinde size ulaştırıyoruz.

Erzurum’un bize verdiği tüm estetik imkanları kullanıyoruz. Kış çekimlerinde de yaz çekimlerinde de sizin için en şık kareleri yakalıyoruz. Eğitimli, dinamik ve sürekli kendini geliştiren bir ekiple çiftlerimize çekim öncesi ve sonrasında güven hissini yaşatıyoruz. Siz de Erzurum'da düğün fotoğrafçısı ararken bu özellikler olmazsa olmaz diyen çiftlerdenseniz bize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilir veya hemen formdan teklif alabilirsiniz.

İletişim

Foryou Fotoğrafçılık Yorumları (8)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Asena & Gökhan

Düğün Tarihi: 04.07.2018


Çok Menmun kaldık Trabzonda Efsane bir Çekim oldu Herkese Öneriyorum

Ahmet&Filiz & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.10.2020


harika bir ekipti çok mutlu kaldık özellikle klip çekimleri efsane herksese tavsiye ediyoruz

Ayten & Hazar

Düğün Tarihi: 15.09.2020


Erzurum gördüğün tek kurumsal bir fotoğrafçı sözleşmelerinden tutun herşey kurumsal ekip iş disiplini fotoğraflar video klipler zamanında teslimat ve mükemmellik tavsiye ediyoruz

Feyza& & Şahset

Düğün Tarihi: 24.08.2020


foryoufotoğrafçılıkkkk iyi sizi tercih ettik herşey 4/4 oldu çok menmun kaldık 3 mekanda çekim yaptırdık bize 4 saat dolu dolu vakit ayırdırlar herşey için teşekkür ederiz

Ayşegül & Hakan

Düğün Tarihi: 13.08.2020


foryou fotoğrafçılık ekibi erzurumda ilk ve tek bir ekip konvoy çekiminizden başlıyorlar düğün salonuna kadar her anı en kaliteli şekilde çekiyorlar biz uzundere ilçesinde yaptık çekimleri çok iyidi tavsiye ediyoruz

Kadir&Gül & Kadir

Düğün Tarihi: 23.07.2020


merhabalar öncelikle tüm çiftelere tavsiye ediyorum öyle muazzam bir ekip neşe hat safada zaman ayırmak tek müşteri alan bir farma herşey dolu dolu geçiyor tavsiye ediyoruz

Özlem & Umut

Düğün Tarihi: 23.07.2020


buraya yazıcak birşey bulamıyorum yazdığım zaman yer kalmaz die düşünüyorum tavsiye ediyoruz :)

Leyla & Fuat

Düğün Tarihi: 13.07.2020


biz çok menmun kaldık kurumsallık ve iş disiplini üzerine gerçekten çok iyi aynı güne tek çekim alan bir firma bir çok fotoğrafçı gibi1 saat çeklip gitmiyorlar o günü size ayırıyorlar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.