Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi

4 Yorum

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10-15 TL

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi Özellikler

 • Özellikler

  Kaligrafik Davetiye

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi Hakkında

Her şeyin en güzelini umduğunuz düğün sürecinizde düşünmeniz gereken çok detay olduğunu biliyoruz. Bunların çok az bir kısmı ömür boyu saklanacak nitelikte olacak ve belki de en özellerinden biri, o en mutlu gününüzü duyurduğunuz davetiyeleriniz.

Biz Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi olarak mutlu günlerinizi eşsiz kılacak kişiye özel kaligrafi ve illustrasyon detaylarını tasarlamak üzere sizinleyiz. Hayallerinizi sanata dönüştürmek bizim için en heyecan verici süreç. Bu süreçte ürettiğimiz detayların mutluluğunuza ortak olması, seneler sonra baktığınızda sizi gülümsetecek bir hatıraya dönüşmesi en büyük isteğimiz.

Bunun için Türkiye'de ilk defa bizim sunduğumuz özel el yapımı kaligrafi davetiyeler ve yarı-özel kaligrafi davetiyeler ile konseptinize en uygun davetiyeyi size özel olarak yazıyor ve çiziyoruz. Davetiyenizi renginden kağıt ve dokusuna, süsleme detaylarından elbette yazı stiline kadar her şeyi özenle tasarlıyor ve sizin beğeninize göre kararlaştırıyoruz.

Eksiksiz bir konsept ile düğününü bir masala dönüştürmek isteyen çiftlerimiz için kaligrafi masa numaratörleri, zarflar, menü kartları ve karşılama panoları hazırlıyoruz. Kaligrafi isim kartlarımızla davetlilerinizin kendini özel hissetmesini sağlayabilir, kaligrafi zarf yazımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Düğün ve diğer tüm organizasyonlarınızda sizi yansıtan tasarım ürünler için Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi olarak buradayız. Bize ulaşmak için yukarıdaki telefon numaramızı kullanabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Beyaz Eskiz Tasarım Atölyesi Yorumları (4)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

N&M

Nur & Mehmet

Düğün Tarihi: 16.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştıİlgili bir firma hemen döndüler ve ilgilendiler. Kaliteli ürünlerin olduğuna inanıyorum. Tavsiye ederim.

e&e

Elif & Emirhan

Düğün Tarihi: 26.04.2019


Davetiyelerimizi organizasyon firmamızdan temin etmiştik. Biraz daha özenilmiş durması için üzerine isim yazdırdık Beyaz Eskiz e. Ve gerçekten bütün havası değişti davetiyenin. Birkaç yazı şekli önerildi bize onların içinden seçtik. Çok güzel ilgilendiler hem de yönlendirdiler. Güzel bir sonuç elde... devamı 

ö&e

Özlem & Engin

Düğün Tarihi: 15.12.2018


Düğünümüz için hazırladığınız davetiyelerimiz herkes tarafından çok beğenildi. Özgün ve yaratıcı tarzınız ayrıca kişiye özel tasarladığınız kaligrafileriniz harika.Hayatımız boyunca saklayacağımız en güzel ve özel anımız için teşekkürler.

M&G

Mısra & Gökhan

Düğün Tarihi: 18.11.2018


Davetiyelerimizi gerçekten beğendik çok güzel oldular. Çok teşekkür ederiz tekrardan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.