1 Kutu Davetiye

1 Kutu Davetiye

Düğün Davetiyesi

Kategori

Etimesgut, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat1 TL'den az
  • Teslim Süresi3 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti100

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Ücretsiz Teslimat, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Yazan çizen, ölçüp biçen, tasarlayan, ören, basan ve her koşulda üreten beyinler olarak yeteneklerimizi yansıttığımız; inovatif ve bir o kadar da geleneksel bir iş yapmak amacıyla 1 kutu Davetiye’yi kurduk. Böylece markamızla birlikte yepyeni bir vizyon ve bakış açısı ile Ankara davetiye firmaları arasında yerimizi almış olduk. Bir davetiyenin her ne amaçla olursa olsun dağıtıldığı ya da sahibine teslim edildiği anda o kişileri kendine çekmesi ve amacını anında belli etmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple her organizasyon için aldığımız siparişlerde önce buna özen gösteriyoruz ve her zaman en iyisi için elimizden geleni yapıyoruz.

Özünde grafik ve görsel tasarımcılar olarak düğün davetiyeniz için de aynını yapabilir ve size hayatınızın en mutlu gününü hatırlatacak harika bir tasarım hazırlayabiliriz. Düğününüzün konsepti, sevdiğiniz renkler, zevkleriniz ve beklentilerinizin tamamı hesaba katılarak hazırlanan tasarımlarımızı beğeneceğinize eminiz. Adet olarak 100 ve yukarısında tüm siparişlerinizi tasarımdan basıma ve hatta teslime kadar olan süreçte özenle takip ederiz.

Elbette ki tüm hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. Aynı zamanda yine el emeği veya özel tasarımlarımızdan oluşan aksesuar ve hediyelikler de üretiyoruz. Makrome anahtarlıklar, gelin çiçeği bağları, düş kapanları, dekoratif makrome ürünler, gelin saçı aksesuarları, karşılama panosu, çerçeve seti gibi daha pek çok kişiselleştirilmiş iş yapabiliyoruz. Üstelik davetiyesini tasarladığımız çiftlerimiz bu hizmetlerden bir veya birkaçını isterlerse onlara tasarımlarıyla uyumlu konsept bir hazırlık yapabiliyoruz. Örneğin masa üstü davetli isimlerinin yazılı olduğu kartlar, düğün menüleri, mekanın süslemeleri için makrome dekorasyonlar, gelin saçı ve çiçeği aksesuarları gibi tam bir paket sunabiliriz. Hizmetlerimizden toplu olarak faydalanırsanız ödeme kolaylıkları ve indirimler de alabilirsiniz.

1 Kutu Davetiye olarak bize ulaşmak ve Ankara davetiye fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

  • Adres: Çankaya / ANKARA

1 Kutu Davetiye Yol Haritası

5 yorum

A&A

Aleyna & Alperen

Düğün Tarihi: 23.06.2019

İçimize sinene kadar davetiye tasarımları ile bizleri memnun etti, çok minnettarız <3

S&M

Seray & Mert

Düğün Tarihi: 31.07.2019

teşekkür ederiz çok güzel gözüküyor ellerinize sağlık 😊

A&D

Ayça & Demir

Düğün Tarihi: 05.07.2019

bayilmamak elde degil gorunce 😍🙈 elinize emeginize saglik <3

A&E

Aslı & Erdem

Düğün Tarihi: 16.03.2019

Emeğinize sağlık mutluluğumuza güzellik kattınız ❤️ @1kutudavetiye

A&E

Aslı & Erdem

Düğün Tarihi: 16.03.2019

Güzel yüreğini düğün davetiyemize yansıtan bizim için mükemmel bir tasarım çıkaran canım eşime ❤️ ve bu güzel fikri hayata geçiren sizlere @1kutudavetiye teşekkürler emeğinize sağlık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

1 Kutu Davetiye firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!