İstanbul Anadolu Yakası Düğün İçin Dans Kursları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:12 dakika

11.03.2022

Düğün gününüzü hem kendiniz hem de misafirleriniz için unutulmaz kılmanın yolu danstan geçiyor. Gerçekten eğlenmek ve unutulmaz bir anı sahibi olmak isteyen çiftlerdenseniz dans dersi almaya karar vermiş olmalısınız. İşte, İstanbul’da oturan çiftlerimiz için Anadolu yakası dans kursları listesi!

anadolu yakası dans kursları

1-Düğün ve Dans

İstanbul Anadolu yakası dans kursları arayan çiftlerdenseniz size ilk tavsiyemiz Moda'daki Düğün ve Dans! Vals, tango, rumba, bachata, salsa, cha cha, harmandalı ve zeybek dersi gibi farklı beğeni ve yeteneklere hitap eden düğün danslarını öğrenebileceğiniz Düğün ve Dans’ta ilk dansınız için tahmini eğitim süresi 4 hafta!

düğün ve dans

2-Shaka Dance

İstanbul'da düğün için dans kursu arayan çiftlerin seçeneği bir hayli çok. Bir alternatif de Anadolu Yakası'nda Kozyatağı'nda bulunan Shaka Dance! Valsten zeybeğe, Ankara havasından, tango ve latin danslarına kadar içinizden geçen, size uyum sağlayan her türlü dans türüne yönelik eğitim veren Shaka Dance’da 4 seçeneği paket bulunuyor. Shaka Dance’in düğün dansı videolarını izlemek ve yapılan yorumlara bakmak için sayfasını ziyaret etmeyi unutma.

Firmadan ders alan çiftin düğün dansına da göz atmak ister misin?

Shaka Dance

Shaka Dance

Firmayı İncele

İlk dansınızı unutulmaz kılacak birbirinden güzel şarkılardan oluşan bir liste hazırladık: En İyi Düğün Dans Müzikleri

3-Erenköy Dance Akademi

Kadıköy'de oturan çiftlerin tercih edebileceği bir diğer düğün dansı kursu ise Erenköy Dance Akademi. Erenköy Dance Akademi’de düğün dansınızın koreograflığını ödüllü bir hoca olan İsmail Uzun yapıyor. Mini, klasik ve VIP olmak üzere 3 paket seçeneği sunan kursa kayıt yaptırmak için sayfasını incelemeyi unutma! Dans kursunun videoları karar vermene yardımcı olabilir. Bunun için şu videoyu şuraya bırakıyoruz:

4-Berk Kaya Wedding Dance

Birbirinden başarılı dans kursları İstanbul Anadolu Yakası'nda oturan çiftlere hizmet veriyor. Kadıköy'de dans dersi almak size uygun bir seçeneğe ihtiyacın varsa mutlaka Berk Kaya Wedding Dance sayfasını incelemelisin. Berk Kaya Salon Dansları Türkiye Şampiyonu. 10 yıldır düğün dansı dersi veren Berk Kaya, 1000’in üzerinde çiftin ilk danslarını hazırlamış.

İstanbul'da dans kursları

5-Melih Altın Dans Kursu

Bostancı tarafında oturanların tercih edebileceği bir diğer alternatif düğün dansı kursu da Melih Altın Dans Kursu. Sadece ilk dansınızı değil giriş müziği eşliğindeki salona giriş hareketlerinizi, pasta sonrasındaki hareketli danslarınızı ve fotoğraflar için doğru poz tekniklerini de kurgulayan Melih hoca en özel güne eksiksiz bir şekilde hazırlanma şansı tanıyor.

İstanbul'da dans kursları

Avrupa Yakası'ndaki kurslara da göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Evlenecek Çiftler İçin İstanbul Avrupa Yakası Dans Kursları

6-Cadde Sanat Dans Kursu

Şaşkınbakkal tarafında oturan çiftlerdenseniz, Cadde Sanat Dans Kursu’nu inceleyebilirsiniz. Danstan hiç anlamıyorum veya ne tür bir dans yapmak istediğimiz hakkında hiçbir fikrimiz yok diyorsanız, Can hoca ile mutlaka görüşmelisiniz. Cadde Sanat Dans Kursu’nun videolarını izleyip daha önce eğitim almış çiftlerin yorumlarına bakmadan karar vermeyin.

7-Aykan Dede Dance & Music Studio

Kartal tarafında oturanların tercih edebileceği bir diğer düğün dansı kursu da Aykan Dede Dance & Music Studio. Kursta Rock’nRoll’dan Kafkas havasına kadar her dans türünde eğitim seçeneği bulunuyor. Firmadan eğitim alarak haftada 1 gün 1 saat çalışarak 3 veya 4 derslik bir programla muhteşem bir dans şovu hazırlamak mümkün!

İstanbul'da dans kursları

8-Danset Boutique

Düğün dansımız için kayıt yaptıracağımız dans kursu Kadıköy yakınlarında olsun diyen çiftlere, Danset Boutique'i öneriyıruz. Firma gelinlik tarzınızdan düğün mekanının zeminine kadar tüm ayrıntıları hesaba katarak dans şovu hazırlıyor. Derslere en az 1 ay önce başlamakta da fayda var.

İstanbul'da dans kursları

9-WedDans İstanbul

Hayallerinizdeki düğünü kurgularken sıra düğün dansına geldiyse ve Anadolu yakası dans kursu seçeneklerimiz neler diye aramaya başladıysanız son önerimiz WedDans İstanbul. Kadıköy'de yer alan dans kursunda düğün dansı dersi alarak unutulmaz bir geceye imza atabilirsiniz.

İstanbul'da dans kursları

10-Cadde Dans Organizasyon By Leyla

Bağdat Caddesi'ndeki dans stüdyolarında 7 yıldır dans eğitimi veren Cadde Dans Organizasyon By Leyla, düğün günüde unutulmaz bir dans şovu hazırlamak isteyen çiftleri bekliyor. Klasik salon danslarından zeybeğe sirtakiden valse birçok türde dans eğitimi bu kursta veriliyor.

İstanbul'da dans kursları

Avrupa Yakası düğün dansı kursu önerilerimize yer verdik. Ancak seçeneklerin bu firmalarla sınırlı olmadığını bilmekte fayda var. Daha fazla firma incelemek isteyen çiftler tüm İstanbul dans kurslarına göz atabilir. İlgini çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Dans Kursları

Kusursuz bir düğün dansı için şehrindeki en iyi kurslar burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans kurslarını incele

1 Yorum

Ali karabacak

Düğün Tarihi: 11.03.2015


kusadasi,aydin,izmir cevresinde zeybek,ankara havasi kurslari ariyorum.