Dans Keyfi Altunizade

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Dans Keyfi Altunizade Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  750-1.000 TL

Dans Keyfi Altunizade Genel Özellikler

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dans Keyfi Altunizade Özellikler

 • Mekanda Prova
 • Hediye Dans Ayakkabısı

Dans Keyfi Altunizade Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Dans Keyfi Altunizade Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günü yaklaşırken, bu özel güne müstakbel eşiniz ile yapacağınız dansınız ile ses getirmeye ne dersiniz? Düğün seremoniniz içerisinde birçok hazırlık ile uğraştınız ama; düğününüzün, sizin için en keyif verici kısmı olan ilk dansınız için ne yapmanız gerektiğini, nasıl dans etmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte tam da bu noktada devreye biz giriyoruz ve size profesyonel ders eğitmenlerimiz ile düğün dansınız için özel bir eğitim veriyoruz. 20 yıla yaklaşan dans sektöründeki tecrübemiz ile bir çiftin ilk dansını kusursuz bir şekilde nasıl tamamlayabileceğini çok iyi biliyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz süre zarfında 1000’in üzerinde çifte düğün dansı için eğitim vererek bu özel geceyi daha keyifli ve unutulmaz bir hale getirdik. Danskeyfi Altunizade ekibi olarak şimdi de sizinle tanışmak için büyük heyecan duyuyoruz.

İlk dans için şarkı seçimi çiftler açısından çok da kolay olmamakta, bunu biliyoruz. Eğer salona giriş ve ilk dansınızı edeceğiniz şarkıya karar vermediyseniz ilk olarak şarkı seçimine başlıyoruz. Size önereceğimiz şarkılar arasından kendi zevkinizi en iyi yansıtan şarkıyı bulacağınızdan yana hiç şüphemiz yok. Slow bir şarkı ile romantik bir ilk dans gerçekleştirebileceğiniz gibi, hareketli bir şarkı eşliğinde salona giriş yaparak eğlenceli ve keyifli bir gösteriye de imzanızı atabilirsiniz. Eğer zaten şarkıya çoktan karar vermiş bir çiftseniz vakit kaybetmeden bireysel bir eğitim programı oluşturmaya başlıyoruz. Ortalama 3-4 ders saati ile geceye hazır olacak ve davetlilerinizi dans gösteriniz ile büyüleyeceksiniz.

Her şeyin kusursuz işlemesini isteyen ve riske atmayı sevmeyen çiftlerimiz için düğün mekânlarında sunduğumuz prova hizmeti ile hazırlık sürecimizi tamamlıyoruz. Her türlü Latin ve salon dansları eğitimi alabileceğiniz Danskeyfi Altunizade fiyatları için bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfada yer alan formu doldurabilir ve kolayca bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kısıklı Cad. Haluk Türksoy Sok. No:1 Altunizade

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dans Keyfi Altunizade Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.