Dans Keyfi Altunizade

4

E-posta Gönder

0216 706 0420

Dans Kursları

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günü yaklaşırken, bu özel güne müstakbel eşiniz ile yapacağınız dansınız ile ses getirmeye ne dersiniz? Düğün seremoniniz içerisinde birçok hazırlık ile uğraştınız ama; düğününüzün, sizin için en keyif verici kısmı olan ilk dansınız için ne yapmanız gerektiğini, nasıl dans etmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte tam da bu noktada devreye biz giriyoruz ve size profesyonel ders eğitmenlerimiz ile düğün dansınız için özel bir eğitim veriyoruz. 20 yıla yaklaşan dans sektöründeki tecrübemiz ile bir çiftin ilk dansını kusursuz bir şekilde nasıl tamamlayabileceğini çok iyi biliyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz süre zarfında 1000’in üzerinde çifte düğün dansı için eğitim vererek bu özel geceyi daha keyifli ve unutulmaz bir hale getirdik. Danskeyfi Altunizade ekibi olarak şimdi de sizinle tanışmak için büyük heyecan duyuyoruz.

İlk dans için şarkı seçimi çiftler açısından çok da kolay olmamakta, bunu biliyoruz. Eğer salona giriş ve ilk dansınızı edeceğiniz şarkıya karar vermediyseniz ilk olarak şarkı seçimine başlıyoruz. Size önereceğimiz şarkılar arasından kendi zevkinizi en iyi yansıtan şarkıyı bulacağınızdan yana hiç şüphemiz yok. Slow bir şarkı ile romantik bir ilk dans gerçekleştirebileceğiniz gibi, hareketli bir şarkı eşliğinde salona giriş yaparak eğlenceli ve keyifli bir gösteriye de imzanızı atabilirsiniz. Eğer zaten şarkıya çoktan karar vermiş bir çiftseniz vakit kaybetmeden bireysel bir eğitim programı oluşturmaya başlıyoruz. Ortalama 3-4 ders saati ile geceye hazır olacak ve davetlilerinizi dans gösteriniz ile büyüleyeceksiniz.

Her şeyin kusursuz işlemesini isteyen ve riske atmayı sevmeyen çiftlerimiz için düğün mekânlarında sunduğumuz prova hizmeti ile hazırlık sürecimizi tamamlıyoruz. Her türlü Latin ve salon dansları eğitimi alabileceğiniz Danskeyfi Altunizade fiyatları için bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfada yer alan formu doldurabilir ve kolayca bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Önder

Umut Başıbüyük

  • Telefon: 0216 706 0420

  • Adres: Kısıklı Cad. Haluk Türksoy Sok. No:1 Altunizade

Dans Keyfi Altunizade Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!