Dans Kursları İstanbul

Etnik 34

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Etnik 34 Hakkında

2004 yılında İstanbul’da kurulmuş bir flamenko atölyesidir. Kurucuları, her ikisi de flamenko dansçısı olan Işıl Reina ve Manuel Reina’dır. Biri İstanbul’un, diğeri de Sevilla’nın renklerini taşıyan iki sanatçı, birlikte yarattıkları enerjiyle Etnik 34’ün kendine özgü rengini oluşturmaya çalışmaktalar.

Sanatsal birikimleri ve dans bilgilerini, flamenko kültürünün özüne saygılı bir biçimde, büyük bir sevgi ve bitmeyen bir heyecanla her gün yeniden üretebilmek için uğraşmaktalar.Eğitmenliklerini de aynı üslupla ve kalite kaygısıyla sürdürmekte, flamenkoyu meraklılarıyla paylaşıp çoğaltmaktan keyif almaktalar. Tam da bu nedenle Etnik34 atölyelerinde flamenkoyla tanışanlar, bu kültürün o özgün sıcaklığına çok çabuk değebilmekte, hem dansın hem de müziğin tadını çıkarabilmekte, böylece Etnik34’ün özel rengine kendi renkleriyle katkıda bulunabilmenin zevkine varabilmekteler.

Her yıl sonunda birlikte sergilenen gösteriler, işte bu alaca ruhun ta kendisi…

İletişim

  • Adres::

    İstiklal Cad. Postacılar Sk. Santa Maria Apartmanı, Tünel

  • Haritadaki Konumu

    Etnik 34 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.