Balerinanne

E-posta Gönder

0216 706 0684

6 yorum

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Kampanyalar ve Paketler

Balerinanne

Erken Rezervasyonlarda %30 İndirim Fırsatı

Tüm detayları göster

Son gün 28/02/2022


Hakkında

Hayatınızdaki en özel an olan düğün gününüzün sizin ve misafirlerinizin hafızalarına kazınmasını ister misiniz? Hem de sizin seçtiğiniz müzikle ve size özel bir koreografide strese girmeden, keyifle yapacağınız bir dansla… Daha önce dans etmiş ya da etmemiş olmanız hiç önemli değil. Çiftlerin en iyi yapabilecekleri hareketlerle en kısa sürede koreografilerini hazırlayıp ‘İlk Dans’ larını keyifle yapmalarını sağlamak benim işim.

Düğün.com kullanıcılarına özel standart paket ve üstünde %30 indirimden faydalanmak için ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurabilirsiniz. En geç 12 saat içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

Balerinanne ile Düğün dansında;

Düğün dansı müziğinizin kendiniz seçebileceğiniz gibi birlikte de seçebiliriz.
Seçtiğiniz müzik türüne göre size özel koreografi yapılacağını unutmayın.
Tüm dans provalarına tarlatanınızı ve düğünde giyeceğiniz ayakkabıyı getirmeyi unutmayın.
Her ders sonu çekilen videolarla evde de çalışma imkanınız olacaktır.
Düğüne 2-3 ay kala düğün dansı provalarına başlamanızı öneririm ancak geç kaldıysanız da hiç paniklemeyin son 1 haftaya kadar vaktiniz var.
Provalar Ataşehirdeki anlaşmalı bir stüdyoda yapılmaktadır. Uygun paket satın alındığında provalar Beşiktaştaki anlaşmalı stüdyoda da yapılabilmektedir.
Eğer lokasyonlar uymuyorsa online olarak da hizmet alabilirsiniz.
Dersler çiftlerin ve stüdyoların müsaitliğine göre hafta içi ve hafta sonu 09:00-22:00 arasında yapılmaktadır.
Folklorik dans (Zeybek,horon vs) seçimlerinde alanında uzman eğitmen desteği alınmaktadır.
Ödemelerde kredi kartı geçerli değildir.

1.Mini Paket
1 özel dersten oluşmaktadır. Seçtiğiniz müzikte, basit adımlarla hazırlanmış ‘İlk dans’ koreografisini kapsamaktadır. (Ders sonu çekilen video ile çiftler düğün gününe kadar kendileri diledikleri kadar prova yapabileceklerdir)

2.Standart Paket
2 özel dersten oluşmaktadır. Seçtiğiniz müzikle size özel hazırlanmış ‘İlk dans’ ya da 'Pasta' dansı koreografisini kapsamaktadır. (Ders sonu çekilen video ile çiftler düğün gününe kadar kendileri diledikleri kadar prova yapabileceklerdir)

3.Gold Paket
3 özel dersten oluşmaktadır. Seçeceğiniz müziklerle ‘İlk dans’ ve eğlenceli koreografisiyle ‘Pasta’ dansı koreografisini kapsamaktadır. (Her ders sonu çekilen video ile çiftler düğün gününe kadar kendileri diledikleri kadar prova yapabileceklerdir)

4. Prova paketi
Seçtiğiniz pakete ek olarak alabileceğiniz bir hizmettir. Düğün gününden önce düğün mekanında yapılacak olan 1 saatlik provayı kapsamaktadır. (Bu paket belirli lokasyonlar için geçerlidir. Lütfen bilgi alınız)

İletişim

Gözde Durgu

  • Telefon: 0216 706 0684
  • Adres: Atasehir Dudullu caddesi No:10

Balerinanne Yol Haritası

Balerinanne Yorumları


S&H

Sultan & Hakan

Düğün Tarihi: 25.09.2021

Düğün dansı konusunda kendimden çok korkuyordum yapabilir miyim rezil mi olurum vazgeçsem mi diye sonrasında bir kaç kurs gezdim daha çok korktum hep zorlayıcı olacağını söylediler sadece Gözde hanım yapabilirsiniz hiç zorlanmayacaksınız bana güvenin dedi. Gerçekten dediği gibi oldu sadece 2 derste... devamı 

Ş&T

Şule & Taner

Düğün Tarihi: 06.11.2021

Hayatımızın en tatlı telaşlarından birini yaşadığımız o süreçte iyi ki yollarımız Gözde hanımla kesişmiş. Çok keyifli bir prova süreci geçirip, istediğimiz gibi bir dans hazırladığı için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

D&Ç

Damla & Çağrı

Düğün Tarihi: 09.10.2021

Yapabilir miyiz, olur mu acaba derken istediğimizi bize en güzel ve tatlı haliyle yaptıran, olduran Gözde hocaya ne kadar teşekkür etsek az. Şiddetle tavsiye ediyorum tüm arkadaşlarıma. İyi ki...

a&t

aydan & timur

Düğün Tarihi: 18.07.2021

Emeklerinize sağlık Gözde hanımcım çok teşekkür ederiz ilginiz, alakanız ve sevecenliğiniz için. İyi ki sizi tercih etmişiz. Tüm dostlarımıza tavsiyemizdir.

G&E

Gizem & Erdem

Düğün Tarihi: 17.07.2021

Balerin zarafetiyle bize rüya gibi bir dans hazırladı. Eşim hiç yapmak istemiyordu ama Gözde hanım o konuyu çok güzel bir şekilde yönetti. Bizi hep rahatlattı. Sonuç :) herkes dansımızı çok çok beğendi

T&G

Toprak & Görkem

Düğün Tarihi: 10.07.2021

Düğünümüze çok kısa bir zaman kalmıştı Gözde hanımla tanıştığımızda. 2 derste nasıl olacak ki dedik ama gerçekten çok rahat öğrendik ve düğünde herkes bayıldı dansımıza. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!