Wedding Dance By Besher Hanadan

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Wedding Dance By Besher Hanadan Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
750-1.000 TL

Wedding Dance By Besher Hanadan Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az

Wedding Dance By Besher Hanadan Özellikler

Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Wedding Dance By Besher Hanadan Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Kafkas

Wedding Dance By Besher Hanadan Hakkında

Tüm düğün hazırlıklarınızı kusursuz biçimde yaparken elbette düğün dansınız konusunda da aynı özeni göstereceğinize eminiz. Şişli dans kursları arasında yer aldığımız Wedding Dance By Besher Hanadan isimli markamızla şimdi de sizin düğününüze damga vurmaya geliyoruz!

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüzü elbette yıllar sonra bile hatırlayacaksınız. Peki Wedding Dance By Besher Hanadan ile gelecekte düğününüzü düşünerek mutlu bir şekilde gülümsemek ister misiniz?

Düğün töreninizde sanki bir düğünde olduğunuzu unutacak kadar iyi dans edeceğinizi söylesek inanın abartmış olmayız. Size özel hazırlanmış bir koreografi ile sevdiklerinizin karşısında şahane bir gösteri yapacaksınız. Daha önce hiç dans etmemiş olsanız bile sorun değil. Eğitim durumunuza, yeteneklerinize, isteklerinize ve bütçenize uygun paketlerimiz bulunuyor. İçlerinden birini seçerek rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

Her çiftin farklı zevkleri ve istekleri oluyor. Kimi çift romantik bir ilk dans isterken kimisi daha yöresel ya da eğlenceli danslara yönelebiliyor. Burada kararı tamamen size bırakıyoruz. Kültürlere ait, vatanımızın topraklarının dansları olan Zeybek, Harmandalı, Boynuz, Roman gibi türleri tercih edebilirsiniz. Tek başınıza dans etmek yerine geniş bir arkadaş grubunuz varsa ve eğlenmeyi de çok seviyorsanız sürpriz konseptlerle size ve arkadaşlarınıza özel koreografi oluşturabiliyoruz.

Bugüne kadar yaklaşık 700 çiftin ve belki de daha fazlasının ilk dans koreograflarını hazırlayan Evren Büyüksarıoğlu ve Shaka Dans ile arzu ve hayallerinize uygun 4 farklı paket sunuyoruz. Tercih tamamen size kalmış.

Mini paketimizle “Aslında ilk dansımız için ders almak istedik ama bir dakikalık bile vakit bulamadık, düğün zamanı da biraz ilerledi hala hiçbir şarkımız ve dans yok.” diyenleri eğitiyoruz. Standart paketle ise birlikte yapacağımız 4 özel dersi programlıyor, eğitimlere başlıyoruz. Gösüm paketi ile düğün düzenlenecek mekanda 4 özel ders ve bir saatlik prova hizmeti sunuyoruz. Son olarak da gold paket ile 4 özel ders ve düğün numarası içeriklerine sahibiz.

Siz de İstanbul’da dans kursu arayışında olan bir çiftseniz hizmet içeriklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Lati Lokum Sk. No:9 Kat:5 Mecidiyeköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Wedding Dance By Besher Hanadan Yol Haritası

Wedding Dance By Besher Hanadan Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hale & Eyup

Düğün Tarihi: 23.08.2020


Yaratıcılık, disiplin, öğretme becerisi, anlayış , saygı hepsi besher hocamızda toplanmış. Bizi düğüne günler kala en stresli günlerde güldüren, rahatlatan ve muhteşem bir düğün dansı yapmamıza vesile olan hocamıza eşimle beraber kocaman sevgi ve saygılarımızı gönderiyoruz.

Meryem & Mehmet

Düğün Tarihi: 08.08.2020


Düğün sürecindeki en keyifli anlarımızı yaşattığınız için teşekkür ederiz. Ahmet Bey çok ilgili. Gelinliğimin kuyruğu tahmin ettiğimizden çok fazla uzun olunca koreografimizi 3. derste baştan düzenledi. Sonuç harikaydı..

Arzu & Can

Düğün Tarihi: 02.08.2020


Çekilişten kazandım düğünümüzde zeybek oynamak için dans eğitimi aldık eşim ile herşey çok güzeldi bu şekilde düşünceleri olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim..

Sara & David

Düğün Tarihi: 02.08.2020


It was great experience, we worked with mr.besher he was so kind and professional. the dance studio was super nice. highly recommended , thanks alot for the effort .

Lana & Rami

Düğün Tarihi: 02.02.2020


we only had 1 week before our wedding but we made it and it was amazing, thanks to mr Besher for the effort. he was so kind and always on his time great teacher. highly recommended!!!!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.