Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera

2

E-posta Gönder

0216 706 2518

1 yorum

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Hakkında

Unutulmaz bir düğün, unutulmaz bir düğün dansı gerektirir! En özel gününüzde konuklarınızda hayranlık uyandıracak dans koreografinizi hazırlamak için sizi İstanbul düğün dansı kurslarının önde gelenlerinden Kerem Öksüz ile Düğün Dansı/DansPera’ya davet ediyoruz. Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan stüdyolarımızda dilediğiniz düğün dansını en iyi şekilde öğrenebilirsiniz!

İstanbul Üniversitesi’nde okuduğu dönemde başlayan eşli danslar çalışmalarını zamanla Arjantin Tango’su ve Sosyal Latin Dansları üzerinde yoğunlaştıran, dünyaca tanınmış pek çok hocanın workshop’larına katılan, farklı televizyon kanallarında dans eğitimi ve dans gösterileri yapan Tango Eğitmeni ve Koreograf Kerem Öksüz önderliğinde 1998 yılından beri TangoPera ve Danspera markalarıyla onlarca çiftin, düğünleri için en güzel dansları öğrenmelerine yardımcı olduk.

Dans etmek bizim için her şeyden öte. Bu nedenle işimizi yapmaktan her zaman büyük zevk aldık. Bize göre eğlenerek dans etmek çok önemli, bununla beraber dans ederek öğrenmek de bir o kadar kıymetli.

“İlk dans” gözünüzü korkutmasın! Tango, vals, latin dansları, sirtaki ya da kültürümüzden zeybek ve roman dansları… Hangi dansı tercih ediyorsanız koreografisi ile birlikte ve önereceğimiz bir “düğün dansı şarkısı” eşliğinde sizi davetinize en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Gelelim paketlerimize... Müzik seçimi, koreografi hazırlığı ve ders saatlerimizden oluşan paketlerimiz dışında provaları içeren paketimiz de bulunuyor. Detaylarına bakacak olursak;

“Mini Paket”imiz 3 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanmasından oluşuyor.

“Standart Paket”imizde 4 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanması var.

“Max Paket”imizde ise 1’i sahne provası olmak üzere 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlamasına ek olarak düğün mekânında prova da mevcut.

Tüm eğitmenlerimizin profesyonel eğitmenler olduğunu hatta verdiğimiz eğitim standartlarının düğününüzde birkaç dakika dans etmenizden öte dansı hayatınızın bir parçası haline getirecek nitelikte olduğunun da altını çizmek isteriz.

Tercihiniz hangi paketten yana olursa olsun, “düğün dansı özel dersi”ne düğünden en geç 1 ay önce başlamanızı tercih ediyoruz ki düğününüze 1 hafta kala çalışmaları tamamlamış olalım. Sayfanın üst kısmında yer alan DansPera Akademi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Kerem Öksüz

  • Telefon: 0216 706 2518

  • Adres: Kördere Sokak No: 12/3 Kızıltoprak / Kadıköy / İstanbul

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Yol Haritası

1 yorum


M&H

Merve & Hasan

Düğün Tarihi: 19.09.2015

Düğün hazırlıkları içerisinde, koşturmaca, stresin içinde bize herşeyi unutturan, aile ortamı sağlayan, hala dahi görüştüğümüz danspera ailesi.. O koşturmacada başımıza gelen en güzel şey sizdiniz Gitme konusunda acaba yaşayanlara tavsiyem, çay içmeye dahi olsa gidin. Zaten kapıdan girince gerisi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!