Dans Kursları İstanbul

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Hakkında

“Unutulmaz bir düğün için, unutulmaz bir düğün dansı gerekir!” diyerek çıktığımız hizmet yolculuğumuzda şimdi de sizin düğününüzü güzelleştirmeye geliyoruz. Kadıköy dans kursları arasında yer alan iddialı markamız Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera ile siz de rüya gibi dans koreografilerinin baş kahramanı olabilirsiniz.

En özel gününüzde konuklarınızda hayranlık uyandıracak bir ilk dans koreografiniz olsun isterseniz sizi uluslararası eğitmenimiz, koreograf, dans hakemi ve aynı zamanda ünlülerin eğitmeni Kerem Öksüz ve Elena May ile düğün dansı çalışmalarımız için, DansPera’ya davet ediyoruz.

Dans etmeyi biliyor olmanıza hiç gerek yok. Katıldığımız televizyon programlarında verdiğimiz eğitimlerimizdeki teknikler ile siz de 3 ila 4 derslik bir sürede koreografinizi kolaylıkla öğreneceksiniz. Bir dans türü ya da bir parça birkaç ayrı dans yapabiliriz. Kerem Öksüz tango, vals, Latin dansları olan cha cha, rumba, merengue, bachata, kizomba, swing, rock and roll, foxtrot, bolero, sodans ya da geleneksel danslar içerisinde yer alan sirtaki, zeybek-harmandalı gibi pek çok dans türünde oldukça iddialı. Sevdiğiniz bir parçayı kullanabilir ya da biz önerebiliriz. Düğün geleneksel dansları 5'li paket çalışmamız da ayrıca bulunuyor. Bu paket içerisinde misket, roman, çifte telli, üç ayak, kasap dans türleri yer alıyor. İstediğiniz kadar provayı, estetik çalışması gibi ilave dersleri, koreografinizin bitimi sonrası, ekstra indirimlerimiz ile alabilirsiniz.

Peki nasıl paketlere sahibiz?

Müzik seçimi, koreografi hazırlığı ve derslerden oluşan paketlerimiz dışında, ekstra provalar içeren paketlerimiz de bulunuyor. Hızlı paket isimli çalışmamız 3 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanmasından oluşuyor. Standart paket ise 4 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanmasını destekliyor. Altın paket 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlanması hizmetleri sunarken VIP paket 5 ders, 1 sahne provası olmak üzere 5 özel ders, müzik seçimi ve koreografi hazırlamasına ek olarak düğün mekanında prova imkanı da sağlıyor.

Derslerin hepsini son bir haftalık süreler içerisinde yaptığımız çiftlerimiz çok olsa da tercihiniz hangi paketten yana olursa olsun düğün dansı özel dersine düğünden en az 1 ay önce başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Kerem Öksüz ve Elena May ile tanışma ve çalışma fırsatını yakalamak, fiyat tekliflerimizi almak için sayfanın üst kısmında yer alan Kerem Öksüz / DANSPERA iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kördere Sokak No: 12/3 Kızıltoprak / Kadıköy / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Yol Haritası

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera Yorumları (3)

Merve & Hasan

Düğün Tarihi: 19.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

Düğün hazırlıkları içerisinde, koşturmaca, stresin içinde bize herşeyi unutturan, aile ortamı sağlayan, hala dahi görüştüğümüz danspera ailesi.. O koşturmacada başımıza gelen en güzel şey sizdiniz Gitme konusunda acaba yaşayanlara tavsiyem, çay içmeye dahi olsa gidin. Zaten kapıdan girince gerisi... devam 

Gönül & Nihat

Düğün Tarihi: 26.07.2020

Daha önce ders almadığımız için biraz stresliydik ama mekana girince rahatladık çünkü Kerem Hoca da, Elena da çok güleryüzlülerdi. Çok eğlenceli dersler yaptık, düşündüğümüzden daha da kolay oldu. Havaya kaldırma bile yaptık.. :)

Gülay & Ahmet

Düğün Tarihi: 04.07.2020

Son iki hafta kala karar verdik ve Kerem beyle tanıştık. Eşim ve özellikle ben çok hazırlıksızdık ve o bilgi ile geldik. Fakat çok kısa sürede harika bir dans ortaya cıktı, performansımızdan bizde şaşırdık.. Sabıla bizle ilgilendiği ve güler yüzü için Kerem Hocaya ve tabiiki Elena hocaya da... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.