Dans Kursları İstanbul

Mozaik PSA Dans

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Mozaik PSA Dans Hakkında

Düğün gününüzde davetlilerinizi kusursuz bir dansla etkilemek ister misiniz? Evet dediğinizi duyar bu gibiyiz, o halde Mozaik Performans Sanatları Atölyesi olarak size profesyonel bir eğitim vermek için gönüllüyüz. İstanbul Bakırköy’de faaliyet gösteren dans kursumuz, kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir ortam sağlıyor. İster tempolu ister ritimli dans eğitimi almak isteyin, burada dilediğinizi öğrenme şansı elde edeceksiniz.


Kursumuzda ilk olarak düğün töreninize hangi dans türüyle giriş yapmak istediğinizi belirliyoruz. Son yıllarda oldukça popüler olan cha cha ve sambayı tercih ederseniz hem klasik formatın dışına çıkacak hem de sınırsız eğlenme fırsatı yakalamış olacaksınız. Klasiklerden vazgeçemiyorsanız vals ve tango gibi türlerden zevkinize en uygununu tercih edebilirsiniz.


Düğün dansınızın nasıl olacağını kararlaştırırken önem vermeniz bir diğer konu da düğün müzikleriniz. Romantik bir şarkıyla mı ilk dansınızı yapmak istiyorsunuz yoksa salona girişinizi hareketli şarkılar eşliğinde eğlenceli hale mi getirmek istiyorsunuz buna karar vermeniz gerekiyor. Müzik seçimizi yaptıktan sonra da dans türünüze karar verebilirsiniz diyoruz.


Uzun yıllar eğitim alarak dans konusunda kendisini kanıtlamış hocalarımızla eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Şunu da belirtmek istiyoruz ki kendinizi kasmayacağınız ve rahat hissedeceğiniz bir ortam hazırlıyoruz. Bu sayede düğün stresinizi eğlenerek omuzlarından atacaksınız. Ayrıca düğün dansı dışında zumba, tango, halay, zeybek, roman, sirtaki gibi eğitimlerimizden de dilediğinizi alabilirsiniz.


Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızı size yansıtabilmek için düğününüzden önce sizlerle görüşerek düğün dansı seçiminizi birlikte yapıyoruz. İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyor, tarzınızı öne çıkaracak ve misafirlerinizi etkileyecek çalışmalar planlıyoruz.


Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat seçeneklerimizden en uygununu öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü eğitmenlerimizle siz değerli çiftlerimi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Caferağa Mahallesi, Hacı İzzet Sk. No:7, 34710 Kadıköy/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Mozaik PSA Dans Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.