Dans Kursları İstanbul

Depo Dans Okulu

 • Min. Fiyat
  1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

Depo Dans Okulu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Depo Dans Okulu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Depo Dans Okulu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Depo Dans Okulu Hakkında

Herkes Dans Edebilir…
DANS EDEREK EĞLENİN! EĞLENEREK ENERJİ DEPO'LAYIN! :)
Depo Dans Cafe
Depo Dans Cafe, 2008 yılında, Latin Dansları eğitmeni ve koreograf Kutsal Zeren tarafından kurulmuştur. Dans etmek isteyen herkesin ilgilendiği dansları öğrenilebileceği bir ortam yaratmak amacıyla çalışmalarını hızla yürütmektedir. İstanbul Avrupa yakasının dört bir yanında öğrencilerini dansla buluşturan Depo Dans Cafe 2014 yılı Mart ayında Bakırköy'e sanat alanında büyük katkıları olan Bakırköy Sanat Merkezi'yle (BSM) güçlerini birletirerek BSM Depo Dans Bakırköy şubesini açmıştır.
Depo Dans Cafe’de;
Sosyal Latin (Salsa, Bachata, Cha Cha,Merengue ve Casino Rueda ),
Arjantin Tango,
Hip Hop,
Oryantal - Roman Dansları,
Lindy Hop,
Capoeira,
Kizomba,
Styling / Spinning Teknik dersleri,
Gösteri / Yarışma Hazırlık dersleri,
Grup ve bireylere özel dans dersleri,
Düğün dansları dersleri,
Çocuklar için dans dersleri,
Dans ve fitness programı ZUMBA® dersleri verilmektedir.
Ayrıca düzenli ve konsept dans geceleri, dans organizasyonları düzenlenmektedir. Depo Dans Cafe sadece dans eğitimi verilen bir dans okulu olmayıp düzenlediği organizasyonlarla kültür, sanat ve eğlence yaşamına önemli katkılar sağlamaktadır.

Depo Dans; Türkiye ve Dünya'da düzenlenen dans organizasyonlarındaki başarılı performansları ve kazandığı yarışma dereceleri ile dünya çapında adından gururla söz ettirmeye devam etmektedir. Değerli yarışmacılarının emeği ile birçok platformda kalitesi tescillenmiş olan Depo Dans başarılarını burada paylaşmaktan onur duyuyor.
Bireysel hizmetlerinin dışında kurulduğu günden bu yana birçok şirket, marka ve kuruluşa organizasyonları, ihtiyaçları ve hayalleri doğrultusunda profesyonel ve dinamik ekibi ile en uygun, en hızlı ve en etkileyici kurumsal çözümleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra dansın gücünü ve iyi hissettirici sihrini gösterebilmek adına destek verdiği birçok sosyal sorumluluk projesi ile dikkat çekmektedir. Bugüne kadar birlikte çalıştığı kurumları buradan incelemenize sunuyor.
Küçük büyük dans etmek isteyen herkese kapılarını açan Depo Dans bu anlamda İstanbul’un her iki yakasında üniversite ve lise dans kulüplerinde verdiği dans dersleri ile yüzlerce öğrenciyi dansla buluşturuyor. Ayrıca dansın çocukların sosyal ve sağılıklı yaşamı üzerindeki olumlu etkilerinin bilincinde olan Depo Dans anaokullarında verdiği derslerle miniklere eğlenirken öğrenmenin zevkini yaşatarak erken yaşta spor alışkanlığı kazanmalarını sağlıyor.
“Dans etmeyi öğrenmek ister misin?” sloganıyla konusunda uzman kadromuz ile birlikte herkesi dansın eğlenceli dünyasına davet ediyoruz. Bu dünyada; stresten uzaklaşmak, kendiniz için bir şeyler yapmak, yeni şeyler öğrenmek, sosyalleşmek, bedeninizi formda tutmak, bedenen ve ruhen iyi hissetmek ve mutlu olmak adına her şey var…
Depo Dans Cafe; hayatınızın güzel anlarını artırmayı amaçlayarak cafe ve dans salonunu bir arada bulunduğu bir ortam olarak tasarlanmıştır. Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmaya imkan tanıyan dekorasyon tarzının oluşturduğu samimi atmosfer, cafesinin birbirinden lezzetli ürünleri ve Beyoğlu’nun ayrıcalıklı mekanı Cihangir’de yer alması ile konuklarına keyfi hissedilir bir fark sunmaktadır.
Gerek dans için tasarlanmış 3 adet aynalı parke salonu, havalandırma - klima sistemi, soyunma odaları ve duşları, konuklarının rahatına gösterdiği özenle gerekse konusunda uzman eğitmenleriyle kaliteli ve keyifli bir eğitim ortamı sağlamaktadır.
Depo Dans Cafe’nin kurucusu Kutsal Zeren dans hayatına 1988 yılında Bursa Karagöz Halk Dansları Topluluğu’nda halk oyunları eğitimi alarak başlamış ve birçok yöre oyununda gösterilere çıkmıştır. 2000 yılında Latin Dansları eğitmeni Erman Ezgin ile Sosyal Latin Danslarına başlamıştır. 2003 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Sosyal Latin dans dersleri vermeye başlamıştır. 2004 yılında İ.T.Ü. Dans ve Cimnastik Kulübü’nü yeniden kurarak başkanlığını yapmış, farklı alanlarda dans dersleri açılmasını, aktif bir kulüp oluşturarak ilki 2005 yılında olmak üzere her yıl gerçekleşen İ.T.Ü. Dans Festivali organizasyonunun düzenlenmesini sağlamıştır ve bu çalışmalarına halen devam etmektedir. İ.T.Ü.’lüleri dansla yeniden buluşturan Kutsal Zeren, profesyonel çalışmalarını Salsa Life adı altında gerçekleştirmektedir. 2008 yılında ise Cihangir’de tüm dans severleri bir araya getirmek amacıyla kendi dans merkezi olan Depo Dans Cafe’yi açmıştır.

Profesyonel ve kaliteli bir kadro ile dans etmenin keyfini yaşamak için en doğru isim; Depo Dans Café

İletişim

 • Adres:

  Sıraselviler Yuva Sokak 18/B

 • Haritadaki Konumu

  Depo Dans Okulu Yol Haritası

Depo Dans Okulu Yorumları (1)

Hazal

Düğün Tarihi: 16.03.2019

kutsal hoca ve ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim. mükemmel ekip mükemmel ortam

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.