Büyüleyici Bir Düğün Dansı Size Kaça Mal Olur?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:26 DK

07.05.2019

Aylardır beklediğiniz düğününüze tüm davetlilerinizi etkileyecek bir giriş yapmak istiyorsanız, düğün dans kursuna gitmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Peki ya düğün bütçenizin ne kadarlık bir kısmını düğün dansınız için alacağınız eğitime ayıracağınızı biliyor musunuz? İşte şehrinizdeki dans kursu fiyatları!

İstanbul Düğün Dansı Fiyatları

Hayatınızın en önemli dansı için ortaya kayda değer bir performans koymak istiyorsanız ve eğer İstanbul'da evlenecekseniz düğün dans kursu seçenekleriniz son derece geniş. Dans kursu seçerken bilmeniz gerekenlerin yanı sıra bu girişimin maliyeti de sizi ilgilendiren konular arasında. Fiyatı ders saati, düğün mekanında prova gibi faktörler oluşturmakla birlikte, yaklaşık beş saatlik bir düğün dansı eğitim paketi minimum 300 TL iken ortalama fiyat 550 TL olarak karşımıza çıkmakta. Vakit kaybetmeden dans kursu İstanbul firmalarımızdan randevu ve fiyat bilgisi isteyin!

dugun_dansi_maliyet

Ankara Düğün Dansı Fiyatları

Son yıllarda çiftler ilk danslarını şansa ve doğaçlama figürlere bırakmamayı tercih ediyor. Bu sebeple düğün dans dersi almak, büyük günden önce defalarca prova yapmak sıkça rastlanır oldu. Ankara düğün dansı kursları bu eğitimi paket halinde minimum 300 TL’ye, ortalama ise 500 TL’ye veriyor. Ayrıca Düğün.com'un dans kursları fiyatları üzerinden yaptığı indirim ve kampanyaları sakın kaçırmayın!

İzmir Düğün Dansı Fiyatları

Düğün dansı nasıl yapılır sorusu kafanızı kurcalıyorsa, düğün dansınızı seçerken size yardımcı olan eğitmenler aynı zamanda gelinliğinize uygun bir dans türü ve koreografi seçerek işinizi kolaylaştıracaklardır. İzmirli çiftler için düğün dansı paketinin maliyeti minimum 350 TL iken, ortalama fiyat 750 TL denebilir. Fiyatın belirlenmesinde en belirleyici faktörün ders saati olduğunu fakat çeşitli yan unsurların da doğabileceğini belirtmekte yarar var. İzmir dans kursları fiyatları hakkında en sağlıklı bilgi için firmalarımızdan fiyat bilgi isteyin. Üstelik yerinizden hiç kalkmadan.

Bursa Düğün Dansı Fiyatları

Bursa'daki düğün dans kursları için söylenebilecek fiyatlar diğer şehirlerin aksine, paket fiyatı değil, saat başı ders ücreti olarak not edilmeli. Bursa’da bir saatlik düğün dansı dersi minimum 50 TL iken, ortalama saat başı ücret 100 TL olarak söylenebilir. Zaman kaybetmeden Bursa dans kurslarından randevu ve fiyat bilgisi isteyin, size en uygun teklifi yapanla anlaşın!

Dans Kursları İndirimleri

Berk Kaya ile Düğün Dansı
%20 İNDİRİM
29 19 44
Berk Kaya ile Düğün Dansı

İlk Dans Paketimiz %20 İndirimle Sizleri Bekliyor!...

Düğün ve Dans
%20 İNDİRİM
65 3 39
Düğün ve Dans

İlk Dans, Zeybek Ve Tüm Danslarda %20 İndirimli Kampanyalar!...

Şehrindeki En İyi Dans Kursu Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DANS KURSLARI

Sıradaki Makaleler

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursu Firmaları

Dans Kursu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

GK

Güliz Köken

15/10/2014

ilk dansın heyecanı farklı tabi eğitimi de önemli bu yüzden


Ozan Özbay

15/10/2014

Ücretlerin ders başı olması daha mantıklı sanki..