Dans Kursları İstanbul

Arthur Murray Dans Okulu

  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Dans Eğitmeni

Arthur Murray Dans Okulu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Arthur Murray Dans Okulu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Arthur Murray Dans Okulu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Arthur Murray Dans Okulu Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile hayatlarınızı birleştireceğiniz düğün gününüzde, ilk dansınız ile davetlilerinizi büyülemeye hazır olun! Eminiz ki hepimiz ilk dansın ne kadar önemli olduğu üzerine hem fikiriz. Dans pistine çıktığınız o ilk ân, belki heyecandan dizlerinizin bağı çözülecek, belki de nasıl dans etmeniz gerektiğini bilemeyeceksiniz. Herhangi bir hata ile bu özel ânın büyüsünün bozmamak ve geriye dönüp baktığınızda kusursuz bir ilk dans ile düğününüzü hatırlamak isterseniz profesyonel dans sanatçılarından eğitim alabilirsiniz.

Arthur Murray Dans Okulu Nişantaşı olarak profesyonel dans eğitmenlerimiz ile evlilik heyecanı içerisindeki çiftlerimize dans eğitimleri veriyoruz. Epey köklü bir geçmişe sahip dans okulumuz Arthur Murray, dünya üzerindeki herkese dansı öğretebilmek için ilk olarak 1912 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar 35 milyonu aşan sayıda kişiye dansı öğretmiştir. Amerika’dan, Uzak Doğu’ya ve Avrupa’ya kadar yayılan geniş bir coğrafyada yer alan stüdyolarımız ile dünya üzerindeki tüm dans severler ile buluşuyoruz. Ayrıca Türkiye’nin ilk franchised dans okulu olma özelliğini taşıdığımızı da söylemeden geçmek doğru olmaz.

Dans alanında köklü geçmişimiz ve eğitim verdiğimiz öğrencilerimizin referansı ile en iddialı dans okullarından biriyiz dersek, abartmış olmayız. Siz de düğün gününüzde, davetlilerinizin uzun yıllar boyu dillerinden düşüremeyecekleri kusursuz bir dansa imzanızı atmak bizi tercih edebilirsiniz.

Yılların verdiği profesyonellik ile, en az hataya düşeceğiniz ve gelinliğiniz ile rahat bir şekilde figürleri sergileyebileceğiniz dansınız için size, özel bir koreografi hazırlıyoruz. 18’den fazla dans türü ile eğitim verdiğimiz okulumuzda seçtiğiniz dans türüne ve müziğe göre en iyi koreografiyi ortaya çıkararak eğitimlerimize başlıyoruz.

Düğün dansınız için size 3 farklı paket sunuyoruz:

-4 özel dersin yer aldığı Bronz Paket,
-8 özel dersin yer aldığı Silver Paket ve
-10 özel ders ve 2 de bonus dersin yer aldığı Gold Paket

Eğitim paketlerimiz arasından bütçeniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Verdikleri eğitimler ile unutulmaz bir düğüne imzanızı atmanıza yardımcı olacak eğitmenlerimiz ile tanışmak, Arthur Murray dans kursu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle zaman kaybetmeden düğün dansınız için görüşmelere başlayabiliriz.

İletişim

  • Adres::

    Abdi İpekçi Cad. No: 40/D Nişantaşı

  • Haritadaki Konumu

    Arthur Murray Dans Okulu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.