Ilgın Tetikcan

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals

Önerilen Firmalar

A Plus Dans Stüdyo
20 158

Şişli

A Plus Dans Stüdyo

400-600 TL
Akademi Z Dans Kursu
1

Bakırköy

Akademi Z Dans Kursu

400 TL'den az

Hakkında

Başrolü üstleneceğiniz düğün gecenizde ilk dansınız ile konuklarınızı büyülemek, tüm konuklarınızın yıllarca unutamayacakları bir dans gösterisine imzanızı atmak istemez misiniz? Düşüncesi bile insanı ne kadar da heyecanlandırıyor öyle değil mi? Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi taçlandıracağınız bu özel günde, aşkınızı gözler önüne sermenin en özel ve en anlamlı yolunun dans olduğunu düşünüyorum. Dansın büyülü dünyasında sizin için en uygun dans türünün tango olduğuna inanıyorsanız eğer, ilk dansınız için benimle hazırlanabilirsiniz.

Ben Ilgın Tetikcan. Tango üzerine aldığım eğitimler sayesinde tango eğitmeni olarak karşınızdayım. Zaman içerisinde tangoya olan tutkum ile diğer tango tutkunları ile buluşmak ve onlara eğitimler verebilmek için ilk dans okulum olan Tangolic Tango’yu kurdum. Tangoya yeni başlamak isteyen ya da uzun yıllardır dans eden biri olabilirsiniz. Tamamen tercihinize göre birebir ya da grup eğitimlerine katılabilme şansını yakalıyorsunuz. Düğün dansınız için ise tamamen size ayırdığımız özel zaman dilimi ile sizi geceye en iyi şekilde hazırlıyorum.

Tangolic Ilgın Tetikcan ve alanında son derece profesyonel kişilerden oluşan ekibim ile sizi o özel geceye nasıl hazırladığımızdan bahsetmek istiyorum biraz da: İlk olarak bu kıymetli ilk dansınız için sizin istediğiniz şarkı üzerine konuşuyor, eğer bir şarkı belirlemedi iseniz de sizinle birlikte şarkı seçimine başlıyoruz. Sonrasında ise karar verdiğimiz şarkıya en uygun ve sizi en muhteşem şekilde sahnede gösterecek koreografiniz üzerine yoğun bir çalışmaya başlıyoruz. Koreografinizi oluştururken gelinlik seçiminizi de mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Çünkü ne kadar iyi hazırlansanız da gelinliğiniz ile figürleri rahat bir şekilde yapamadığınız sürece dansınız iyi gözükmeyecektir.

Tüm bu hazırlık sürecimizin sonrasında ortaya kusursuz bir dans gösterisi çıkaracağınızdan yana asla şüpheniz olmasın. Eğer düğününüz için az bir zaman kalmışsa ve siz hala dansınız için profesyonel bir dansçı ile tanışmadıysanız buyurun beni ve ekibimi yakından tanıyın. Bunun için sayfada yer alan formu doldurarak iletişime geçebilir ve sonrasında stüdyomuzu ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Ilgin Tetikcan

  • Adres: Necatibey Caddesi Akçe Sokak Akçe Han kat 1 Karaköy

Ilgın Tetikcan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!