Dans Kursları İstanbul

Tango Mia

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tango Mia Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)

Tango Mia Hakkında

Başlangıçta oldukça mütevazı bir amacı vardı okulumuzun: Son yıllarda gerek müzik gerekse dans/stil alanında öne çıkan yeni arayışları küçümsemeksizin Arjantin Tango’sunun ( Aslında daha doğru ifadeyle Tango Rioplatense’nin.) klasik kural ve kültürünü öne çıkarmak. Her alanda olduğu gibi Tango’da da yeni ve yaratıcı atılımların öncelikle klasik değer ve kuralların öğrenilmesinden geçtiğini düşünüyoruz.Ne var ki, üç dört ay gibi kısa denilebilecek bir süre zarfında okulumuz beklemediğimiz ilgilerin merkezi olmaya başladı. Başta Salsa olmak üzere Sosyal Latin Dansları, sonra Roman Dansı, bedenin dansa uyumunu kolaylaştıracak dans odaklı Plates – Stretching ve denge çalışmaları, derken Pantomim ve nihayet Modern Dans’a yönelik talepler hedeflerimizi genişletmemize yol açtı.

Şu anda yukarıda saydığımız dans branşlarını ve çalışmaları bünyemize katmış durumdayız.
 Artık hedeflerimiz bunlarla sınırlı değil: Gelmeye devam eden talepler doğrultusunda Oryantal Dansı sınıfı ve Yaratıcı Drama sınıfları açmak da gündemimizde. 

Böylece, başlangıçtaki mütevazı tutumumuzu korumaya özen göstersek de artık hedeflerimizin yelpazesini epey genişletmiş durumdayız: Amacımız elimizden geldiğince hem kuramsal hem pratik olarak insan bedeninin estetik ve sanatsal olanaklarını araştıran, aynı zamanda dansla ilgili akla gelebilecek her şeyi bünyemizde barındırıp geniş bir dans kültürü oluşturan bir okul olabilmek.

İletişim

  • Adres:

    Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. Balo Sok. 24/5 Taksim Beyoğlu İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Tango Mia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.