Özen Sanat Akademi

Özen Sanat Akademi

Dans Kursları

Kategori

Çekmeköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Önerilen Firmalar

Rolldans
10

Kadıköy

Rolldans

400 TL'den az
Erenköy Dans Akademi
3 8 16

Kadıköy

Erenköy Dans Akademi

400 TL'den az
Düğün Dansı Kursları Melih Altın
31 3 36

Kadıköy

Düğün Dansı Kursları Melih Altın

400 TL'den az

Özellik

  • Mekanda prova yapıyor musunuz?Evet

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Flamenko, Salsa, Zeybek, Oryantal, Cha Cha, Harmandalı, Tango, Çifte özel koreografi, Latin dansları, Salon dansları, Vals

Hakkında

Kusursuz bir düğün gerçekleştirmek isteyen ve her detayı düşünen çiftlerimize benzersiz bir düğün dansı şansı sunmak istiyoruz. Özen Sanat Akademisi olarak sevdiklerinizin hayran bakışları arasında göz kamaştırmak ve bu ânları en iyi şekilde ölümsüzleştirme fırsatı sağlıyoruz. Tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile hayatınızda hep belli bir yere sahip olacak düğünlerinizde eşsiz bir deneyime sahip olmak istemez misiniz?

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren kurumsal bir akademinin öğrencisi olacaksınız. Düğün dansı eğitimi almayı düşünen herkese, istekleri doğrultuda programlar hazırlayarak memnuniyetlerini sağlıyoruz. Beklentilerinizin üzerinde titizlikle duruyor ve yaşamak istediğiniz ânları en iyi şekilde yaşamanızı amaçlıyoruz.

Bünyemizde bulunan tüm eğitmenlerimiz kendilerini sürekli geliştiren ve aldığı belgelerle sektörde kalitesini kanıtlamış kişilerden oluşuyor. Küçük yaştan itibaren dansa olan ilgilerini profesyonel bir işe dönüştüren eğitmenlerimizin son derece ilgili ve sıcakkanlı olduklarını, eğitiminiz boyunca sürekli yanınızda olarak kendinizi rahat hissetmenizi sağladıklarını belirtmek istiyoruz.

Farklı dans türlerine hâkim dansçıların bir araya geldiği Özen Sanat Çekmeköy’de faaliyet gösteriyor. Dersler için bizimle düğününüzden yalnızca 1 hafta önce iletişime geçmeniz dahi yeterli oluyor. Maksimum 4 derste ihtiyacınız olan eğitimi size eksiksiz bir şekilde sağlayabiliyoruz.

Düğünlerde en çok tercih edilen dansları profesyonel eğitmenlerimiz ile öğretiyor, derslerinizin sonunda buradan düğününüze hazır bir şekilde çıkmanızı sağlıyoruz. Zeybek ya da harmandalı gibi ülkemizin en güzel dansları dışında Bachata, Flamenko, Salsa, Tango ve Vals gibi Latin danslarını da akademimizde bulabilirsiniz.

Tüm dersleri tamamladıktan sonra, düğün dansınızın son provasını salonumuzda gelinlik ve damatlığınız ile gerçekleştirebilme imkânı sunuyoruz. Böylelikle o gece yaşayabileceğiniz herhangi bir zorluk ya da sorunu provanızda fark ederek hep birlikte bir çözüm üretebiliyoruz.

Tüm bu bilgiler neticesinde düğün dansınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Tasdelen mh.turgut ozal bulv. No 147 k1 tasdelen cekmekoy

Özen Sanat Akademi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Özen Sanat Akademi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.