Çiçekçi Arif

Çiçekçi Arif

Çiçekçiler

Kategori

Buca, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Kabuğu

Hakkında

Hayatınızın en özel günü için titizlikle hazırlandınız. Son olarak konseptinizi tamamlayacak elinizden düşürmeyeceğiniz aksesuarınız gelin çiçeği seçiminizde! Çiçekçi Arif olarak da geniş yelpazeli ürün çeşitliliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla size özel gelin çiçeği tasarımı yapıyoruz. Uzun yıllar boyunca İzmir’de Buca çiçekçileri arasında faaliyet gösteriyor, özel günler için çiçek aranjman hizmeti veriyoruz. Mutlu günlerinizi rengarenk çiçeklerimizle neşelendiriyoruz.

Düğününüzde konseptinizi tamamlayacak el buketinizin seçiminde zorlanıyor ve karar veremiyorsanız, size bu konuda danışmalık yapıyoruz. Bizce çiçeğinizi gelinlik, saç ve makyajınız ve konseptinizle uyum içerisinde olması gerekiyor ve biz de bu bilgileri sizden öğrenerek uyumu yakalayabileceğiniz bir tasarım gerçekleştiriyoruz. Kır bahçesinde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz, konseptinize uygun doğal renk tonlarında, balo salonunda düğününüzü gerçekleştirecekseniz de gül ve lalelerin birleşiminden oluşan şık bir buket hazırlayabiliriz.

Mevsim çiçekleriyle tasarımlarımızı gerçekleştiriyor, doğal bir görünüm kazandırıyoruz. Yapay çiçeklerin yanı sıra mis gibi kokan doğal ve renkli çiçekler kullanmayı tercih ediyoruz. Gelin çiçeği dışında saç aksesuarınızda kullanmanız için minimal ve açık renk tonlarında çiçeklerle de saçınızı doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Damat bey için de el buketiniz uyumlu damat yaka çiçeği hazırlığı da yapabiliyoruz.

Çiçekçi Arif olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil! Gelin arabası süsleme hizmeti veriyor ve kişiye özel farklı tasarımlar yapıyoruz. Organizasyonlar için Çiçekli çelenk hazırlayabiliyoruz. Kız isteme merasiminiz için de rengarenk çiçeklerimizden istediğinizi seçebiliyorsunuz.

İzmir gelin çiçeği hizmeti veren işletmelerden biriyiz ve özel günlerinde kaliteli hizmet almak isteyen tüm çiftleri Çiçekçi Arif’e davet ediyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle isteklerinize en iyi cevabı verebiliyoruz. Siz de hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek ve bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

  • Adres: Vali Rahmi Bey Mh. Forbes Sok. No:128/B Şirinyer Buca İzmir


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Çiçekçi Arif firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!