Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi

E-posta Gönder

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Hizmet içeriği nedir?

  Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi Hakkında

Düğün gününüzde tüm zarafetiniz ve güzelliğiniz ile davetlilerinizin karşısına çıkmaya hazırlanıyorsunuz ve bu özel günde kullanacağınız en özel aksesuarınız ise gelin çiçeğiniz olacak. Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi İzmir olarak, gelin buketinizi mevsimin en güzel çiçekleriyle sizin için özel olarak tasarlıyoruz. Gelin hikâyemizi, Bi Flores’i size daha yakından tanıtalım:

Bi Flores’in yaratıcısı Bige Uyal; 1976 İzmir doğumlu, hayatının her döneminde çiçeklere ve çiçek düzenlemelerine ilgi duymuş, yüksek gusto sahibi ve tasarım yönü oldukça güçlü bir atılımcıdır. Zaman içerisinde bu merakını profesyonelliğe dönüştürmek istemesiyle birlikte 2015 yılında profesyonel çiçek tasarımı üzerine eğitimler almaya başladı. Aldığı eğitimlerin ardından 2017 yılında tasarım atölyesi Bi Flores’i hayata geçirdi. İzmir’de bir ilke imzasını atarak kurduğu atölyesinde şimdi de, ithal ve kurutulmuş çiçeklerle kişiye özel tasarımlarını oluşturmaya devam ediyor. Belirli aralıklarla düzenlediği workshoplar ile de danışmanlarına, çiçek bakımı ve tasarımı konusundaki bilgi birikimlerini aktarıyor.

Bi Flores’de özel tasarım gelin çiçeğinizin yanı sıra farklı olmayı seven gelin adaylarımız için düğününde kullanacağı saç aksesuarını ve küpesini dahi canlı çiçeklerimizle tasarlayabiliyoruz. Hatta müstakbel eşinizin yaka çiçeğiyle nedime bilekliklerinizi de hazırlayabiliyoruz.

Doğanın en güzel renklerinin hayat bulduğu canlı çiçeklerimizi, düğün gününüzde kullanacağınız aksesuarlar haricinde organizasyonunuz içerisinde de kullanabiliyoruz. Masalarınızın, pastanızın ve nikâhınızın kıyılacağı ân arka fonunuzda kullanılacak takınız için süslemelerimizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Gelin çiçeğinizin uzun ömürlü olmasını ve kalıcı bir hatıra olarak saklanabilmesini istiyorsanız; buketinizi şoklama tekniği uyguladığımız canlı çiçeklerimizle hazırlıyoruz. Böylece ilk günkü diriliğini ve canlılığını korumasını sağladığımız buketinizi, uzun süre muhafaza edebiliyorsunuz.

Doğanın renklerini üzerinizde taşıyarak zarif görünümünüzü tamamlayacağınız düğün aksesuarlarınızı hazırlamak için sabırsızlanıyoruz! Siz de bizimle tanışmak ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerindeki iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cengiz Topel Caddesi No: 46/1-B Atakent Karşıyaka, İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.