Loca Catering

Loca Catering

Catering Hizmetleri

Kategori

Çiğli, İzmir

İlçe, İl


Hakkında

Şehrin içinde şehirden uzak, her saatin mekanı Loca...

2003 yılında faaliyete başlamıştır. Öğlen saatlerinde çoğunlukla Atatürk Organize Sanayi Bölgesi iş adamlarının, yöneticilerin ve misafirlerinin yıllardır vazgeçilmez mekanı Loca, sabahları özel serpme kahvaltısı, öğlenleri Antep mutfağı kebap çeşitleri, Türk, Girit ve Osmanlı mutfağının özgün yemekleri ve balık çeşitleriyle, akşamları ise et, balık ve dünya mutfağı mönüleriyle havuzbaşı keyfiyle yeni yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

İşletmecisi Kutay Kiray 1932'den beri; dededen kalan İnci Lokantası ile gençlik yıllarından itibaren bu işlerde çalışmıştır. Hatta tüm ailesinin fertleri de aynı zamanda iyi birer ahçıdır.

Hafta sonları canlı müzik de olan mekanda, geniş otopark alanı, dev ekranda futbol keyfi ve çocuk oyun alanı da düşünülmüştür. Restaurantın iç bölümü 350 kişilik, dış bahçe bölümü 1500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Davet ve organizasyonlarınız için catering hizmeti de kendi bünyesinde ya da dışarıda herhangi bir yerde Loca Restaurant kalitesiyle yapılabilmektedir.

  • Adres: Atatürk Organize Sanayi Sosyal Tesisleri 10014 Sok. No:2 Çiğli İzmir

Loca Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Loca Catering firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.