Lizay Pırlanta

E-posta Gönder

Lizay Pırlanta Özellikler

  • Özellikler

    Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Lizay Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler?

    Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Lizay Pırlanta Hakkında

Aşkınızın en özel sembollerinden biri olan alyansınızı işinde uzman bir markadan almak ister misiniz? Lizay Pırlanta İzmir’de aradığınızı bulacak, içinize sinen bir alyansla mağazamızdan ayrılacaksınız.

Mücevher sektörüne 1978 yılında aile şirketi olarak adım atan bir markayız. O dönem hem ailemiz işe yeni başlamıştı hem de mücevher sektörü gelişmekte olan bir alandı. Süreç ilerledikçe bir yandan sektör büyüdü diğer yandan da biz geliştik. Mücevhere olan ilgimiz ise doğal olarak küçük yaşlarda başladı. Çünkü sadece aile mesleği olması bir işi yapmak için yeterli değil. Gerçekten sevmek ve işi bilmek çok önemli.

Şirketimizi büyütmek en başından beri isteğimizdi. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için hep birlikte canla başla çalışarak bugünlere geldik. Stoklarımızı kontrol etmeyi, müşteri ilişkilerini sağlamayı, büyümeyi ve gelişmeyi destekleyecek alanlarda doğru kişilerle çalışmayı önceliğimiz yaptık. İnsan kaynakları konusunda titiz bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürdük. Kurumsal ilerlemenin ve ekip çalışmasının öneminin farkındayız. Bu da işlerimizin kalitesine en iyi şekilde yansıyor. Kurduğumuz alt yapının sağlamlığı ise hedeflerimizi hayata geçirme ve mağazalaşma noktasında bizi şahlandıran en özel noktalar.

Bugün ise Türkiye’nin birçok ilinde mağazalarımızın bulunmasının dışında ülke genelinde 250 satış noktamızın olması bizim için çok kıymetli. Ulusal marka olma yolunda attığımız adımlar hayallerimizin peşinde ısrarla gitmemizin sonucu. Hangi mağazamıza gelirseniz gelin son derece güler yüzlü ve iyi şekilde karşılanacağınıza emin olabilirsiniz. İşimiz kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda sizi memnun etmek. Güzel günlere Lizay Pırlanta imzası yakışır!

Siz de İzmir’de Lizay kalitesini yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan Lizay Pırlanta iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.