Laylilom.com

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

Laylilom.com Genel Özellikler

  • Kategori

    Kişiye özel ürün

Laylilom.com Hakkında

Aşkınız için ya da bebeğiniz için özel şarkılar düzenlemek, düğün ve kınalarınız için farklı türküleri isme özel olarak cover yapmak için Laylilom.com var!


Yüksek kalitede hazırlanan video, slayt ve şarkıları sevdiklerinize hediye etme şansı sunuyoruz. Bu konuda profesyonel bir ekip ile birlikte sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz. Detaylı görüşmeler sağlamaya, tüm isteklerinize uygun alternatifler yaratmaya özen gösteriyoruz. Üstelik sizi fazla bekletmemek için de geniş bir arşiv ile en çok kullanılan isimler için 3500’den fazla dosyamız bulunuyor…


Ailemizin en küçük bireyleri çocuklar için doğum günü, 23 Nisan, bebek kınası türküleri, sünnet kınası türküleri gibi şarkı hazırlıkları yapıyoruz. Ayrıca özel slayt videolar da tercihleriniz arasında yer alabiliyor. Bu hem unutulmaz bir anı oluyor çocuklarımız için hem de arşivinizde saklanacak bir dosya…


Evlilik teklifleri, romantik aşk itirafları, kına ve düğün şarkılarınız için de alternatiflerimiz oluyor. Bu konuda Laylilom.com isme özel kına şarkısı ile başladığı alternatif fikirlerine özel slaytlar ile kattığı geniş yelpazeden yararlanıyoruz. Bu fikirler ise fırsat kuponları veya paketler olarak ayrılıyor:


  • Düğün şarkıları kuponumuzda yer alan düğün kategorisinden 10 ürün alternatifimiz bulunuyor.

  • Doğum günlerinizde 4 isme özel şarkı ve 1 video paketimiz bulunuyor. Pop, arabesk, oyun havası ve romantik seçenekler de yer alıyor.

  • Kına ve düğün şarkıları paketimizde; isme özel kına türküsü, oyun havası ve aşk şarkıları ile 4 adet şarkımız yer alıyor.

  • Kadın ve erkek isimleri ile de hazırlanan şarkılarımız da video slayt gösterileri olarak sunuluyor.İsterseniz bütün bu alternatifleri romantik anlarda özel bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. İsterseniz de ilanı aşk ya da eğlenceli bir organizasyonda sevdiğinizin yüzünü güldürebilirsiniz!


Hemen istediğiniz Laylilom.com isme özel şarkıları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa üzerindeki bilgilerimizi ya da iletişim formunu kullanmak ise tamamen sizin tercihiniz…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.