Bando Sepeti

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Bando Sepeti Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Bando Sepeti Hakkında

Bando Sepeti’nin özel günlerinize dokunuşu: neşeli, ritmik, moral yükseltici! Uzman müzisyenlerden oluşan ve pek çok farklı müzik aletini kullanabilen ekibimizle istediğiniz müziği kutlamalarınızda icra ediyoruz. Gen, samimi ve eğlenceli üyelerin yer aldığı Bando Sepeti gelin alma, karşılama, pasta kesimi gibi düğünlere özgü pek çok etkinlikte tercihinize göre bando, duo, trio gibi farklı şekillerde yer alabiliyor.

Deneyim
Genç, güler yüzlü ve renkli üyelerden oluşan dinamik bir ekibiz. Bizi hem dinamik hem de samimi kılan bu özelliklerimizle özel günlerinizde sizin enerjinizi yakalıyor, kutlamanızda eğlenceyi üst seviyeye taşıyoruz. Düğünlerin yanı sıra partiler, kurumsal etkinlikler ve daha birçok kutlamada yer alarak ev sahibinin istekleri doğrultusunda farklı türlerde müzik çalabilecek beceriyle donanıma sahibiz.

Hizmetler
Ankara düğün bando takımı arayışındaki çiftlere vurmalı ve üflemeli türlerin oluşturduğu geniş müzik aleti yelpazemizle yardımcı oluyoruz. Bize hayallerinizdeki davetin ayrıntılarını bir bir anlatmanız yeterli. Arzularınızı göz önünde bulundurarak size özel bir organizasyon akışı çıkarıyoruz. Ardından ekibimiz müzik becerilerinin yanına karakteristik görüntülü kırmızı şapkalarını da alarak davetinize renk katmaya geliyor.

İstediğiniz türlerde müzik icra ederek davetlileri karşılama bandosu, pasta töreni bandosu, klasik bando, gelin alma bandosu, düğün bandosu gibi farklı şekillerde karşınıza çıkıyoruz. İsterseniz müzik ikilisi veya üçlüsü olarak da davetlerinizde yer alıyoruz. Düğünlerin sevilen şarkı ve oyun havalarını misafirlerine bando yorumuyla dinletmek isteyen çiftlerimizin davetlerini özgün ve unutulmaz hale getiriyoruz.

Ek Hizmetler
Bando Sepeti olarak verdiğimiz hizmetler sadece düğün ve gelin almayla sınırlı kalmıyor. Kına, nişan ve nikah törenleri için de size eşlik edebiliyor, ayrıca doğum günü, baby shower ve sünnet düğünü gibi eğlencelerde de canlı müzik icrasını üstleniyoruz. Açılışlar, fuarlar, resepsiyonlar, lansmanlar, toplantılar ve benzeri çeşit çeşit kurumsal etkinlikte de dilerseniz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kendilerine özgü sesleri ve nitelikleriyle müzik aletleri, bir melodinin kimliğini tamamen değiştirebilir. Siz de özel günlerinize eşlik eden şarkılar genç ve enerji dolu bandomuzun yorumuyla yepyeni bir yüz kazansın istiyorsanız hemen Bando Sepeti’yle iletişime geçmeniz yeterli. Ankara düğün bandosu fiyatları ve daha pek çok konu hakkında bilgi almak aşağıdaki iletişim bilgilerimiz veya yandaki form kadar yakınınızda.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.