Loop Star 360° Selfie Video

1 Yorum

E-posta Gönder

Loop Star 360° Selfie Video

Ekiple Tanışın

Loop Star 360° Selfie Video Genel Özellikler

Kategori
Fotoğraf / Video teknolojileri (Photobooth, 360 derece)

Loop Star 360° Selfie Video Hakkında

Loop Star 360° Selfie Video, lansman, VIP etkinlik, düğün, doğum günü ve festivallerde 360° selfie video hizmeti sağlayarak davet ve kutlamalarınızı unutulmaz kılıyor. Ankara video çekimi hizmetimizle sizin için önemli ve kutlamaya değer olan her gününüzde en kaliteli hizmetimizi sunuyoruz. Alışılmışın dışında, pratik ve yaratıcı bir alternatif olan selfie video çekimi olan kameramızla son model bir anı biriktirme hizmeti sağlıyoruz.

Deneyim
Loop Star 360° Selfie Video, sektöre girdiği günden beri Türkiye’nin birçok noktasında profesyonel bir hizmet sundu. 7’den 70’e herkesin ilgisini ve dikkatini çeken kameramızla kutlamalarınıza benzersiz bir eğlence ekliyor ve geriye müthiş anılar bırakıyorsunuz. Birçok etkinlik ve davette hizmet verdiğimiz kameramızla müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Her organizasyon ve ortama uygun olan hizmetimiz davetinizin unutulmaz detayı oluyor.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Kutlamalarınızın sizin için olduğu kadar misafirleriniz için de keyifli ve unutulmaz geçmesini istiyor ve bu yüzden de 360 selfie platform hizmetimizi sunuyoruz. Doğum gününden düğüne, elektronik müzik festivalinden çocuk festivaline kadar her etkinlikte kendisine yer bulabilen kameramız yeni nesil çekim türlerinden biri olarak en değerli anlarınızı ölümsüzleştirmenizi sağlıyor. Videolarını beklemeden anında teslim ediyor olmamız da hizmetimizin en cazip özelliklerinden biri oluyor.

Ek Hizmetler
Loop Star 360° Selfie Video ile herkes kutlamanın yıldızı oluyor! Sevdiklerinizle hem hep beraber hem de tek başınıza anı biriktirme imkanına sahip olacağınız aletimiz en eğlenceli davetlerin vazgeçilmez tercihi oluyor. Hem misafirler hem de etkinlik sahibi için müthiş anılar bırakan kameramızda isterseniz videolara uygun çerçevele ekleyerek videonuzu özelleştirebiliyorsunuz. Kutlamanız unutulmaz olsun diye en değerli anlarınızı kayıt altına alıyoruz.

Loop Star 360° Selfie Video, sizi kutlamanızın yıldızı olmaya davet ediyor. Portatif kameramız tüm misafirlerimizin en keyifli anlarını kayıt altına alıyor ve kutlamanıza tarifsiz bir eğlence katıyor. 360 selfie booth hizmeti veren nadir firmalardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyor, sizi de bu ayrıcalıklı hizmete bekliyoruz. Eğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kavaklıdere Mah. Güvenlik Cad.

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Loop Star 360° Selfie Video Yol Haritası

Loop Star 360° Selfie Video Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Mehtap & Rüzgar

Düğün Tarihi: 08.10.2022Görkem hanım loop star 💫 ile verdiği ilgili ayrıntılı bilgiler, yaklaşımı çok güzel ve samimi, 🤗 instagram sayfalarındaki videolarda bizde yerimizi alıyoruz🕺💃

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.