Mutlu Bir Gün

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutlu Bir Gün Genel Özellikler

  • Kategori

    LCV / Planlama /Danışmanlık

Mutlu Bir Gün Hakkında

Düğün organizasyonunuza dair her ayrıntıyı ve içinizdeki tatlı heyecanı dostlarınızla paylaşmak istiyorsanız, bu isteğinizi yerine getirecek farklı bir fikrimiz var. Düğüne günler kala hem sevdiklerinizin yorumlarını ve fikirlerini almak hem de onları tek tek arayıp bilgilendirmeseniz bile her detayı bilmeleri için Mutlu Bir Gün markasıyla, size özel oluşturacağımız web sitesi aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Seçeceğiniz tema ile düğününüze dair her detayı konuklarınızla tek bir link üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

İlk iş web sitenizin temasını seçmek. Çünkü düğün için web sitesi tasarlıyoruz ve sitenin eşinizle olan hikayenizi ve konseptini yansıtmasını istiyoruz. Bu aşamadan sonra koyacağınız fotoğraflara ve isterseniz videolara siz karar veriyorsunuz. Web sitesi içerisinde “Romantik Hikayemiz” isimli bir bölüm bulunuyor. Bu bölümde kronolojik sıra ile eşinizle birlikte yaşadığınız güzel anları, aşk hikayenize dair fotoğrafları ve minik notları paylaşabiliyorsunuz.

Diğer bir bölüm ise LCV hizmeti verdiğimiz kısım. Eğer online düğün davetiye hazırlamak için de bir yer bakıyorsanız gerek kalmadı. Çünkü yine seçeceğiniz tema ile bir davetiye hazırlıyoruz. Yerleştireceğimiz form sayesinde davetli listenizi oluşturabiliyorsunuz ve bu form istediğiniz tasarım da olabiliyor. Bir diğer bölüm de, düğün mekanının online konum kısmı. Burada online olarak konumu web sitenizde paylaşıyoruz. Bu da konuklarınıza düğün mekanınıza gelirken büyük bir kolaylık sağlıyor. Böylece davetiye taşıma gerekliliği olmadan, navigasyona entegre olan harita bilgisi ile düğün mekanınızı kolay ve hızlı bir şekilde bulabiliyorlar. Tüm bu özellikleri bir araya getirip baktığınızda, konuklarınız ve sizin için bilgi paylaşımını kolaylaştıran bir sistem kuruyoruz. Üstelik güzel bir hatıra da elde etmiş oluyorsunuz. Hatta düğün sonrası da yorumları tek tek okuyabilirsiniz.

Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız yandaki formu eksiksiz doldurarak ya da sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.