Alternatif Fikirler Ankara

Düğün Dansı Merkezi

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

Düğün Dansı Merkezi Özellikler

Kategori
Organizasyon - Kiralama

Düğün Dansı Merkezi Hakkında

Düğün Dansı Merkezi’ne hoş geldiniz! Unutulmaz davetlerinize renk katmak için ekibimizle tanışın. 2012 yılında sanat yaşamına adım atan yetenekli ekibimizle birlikte kalabalık bir aile ve Türkiye’nin en zengin, en farklı koreografisine sahip olan kurumuz. Bu yüzden Ankara’da düğün, kına gecesi gibi eğlencelerin organizasyon ve konseptini tasarlayan ailemizle sizin mutluluğunuz için de çalışmaya başlıyoruz.

Yenimahalle’de kurulan Düğün Dansı Merkezi ailesi olarak Ankara’nın her yerine hizmet veriyoruz. Alternatif organizasyon ve düğün konseptlerimizle en mutlu gününüzde yanınızda oluyoruz. Fark yaratacak ve çok konuşulacak dokunuşlarla mutluluğunuza ortak oluyor, aşkınıza da şahitlik ediyoruz. Her detayı isteklerinize uygun olacak şekilde tasarlanan gecenizde; nedime ekibi veya yöresel kostümlerle sunum yapan hizmet personellerimiz de var. Bu gece standartları unutun, şıklığıyla dikkat çeken gecenizde kendi tarzınızı yansıtmaya ve eğlenceye odaklanın!

Danslarımız mı? İsterseniz, size özel bir koreografi tasarlayabiliriz. Modern ve yöresel danslarla güzel bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Ses sanatçıları ve orkestramız ile canlı müzik performanslarıyla eşlik ettiğimiz davetinizde daha önceden belirlenen dans gösterileriyle eğlencenize eğlence katıyoruz. Zeybek, Trabzon, Seymen, Artvin, Kafkas, Erzurum, Ankara oyun havası ekiplerimizle şovlarımız hazır. Ayrıca; Semah, Semazen, aşuk maşuk, naz eyleme, vals de alternatif fikirlerimiz arasında. Davullu zurnalı bir geceye ne dersiniz? Seçim yapabileceğiniz daha onlarca koreografiyle sizi bekliyoruz.

Tüm bunların yanında; faaliyette olduğumuz yıllar boyunca 3500’den fazla davet organize ettiğimizi, dans ekibimizle birlikte en güzel şovlar için her zaman hazır olduğumuzu da söylemeliyiz. Düğününü farklı kıldığımız çiftlerimizden gelen geri dönütlerle her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Şimdi de sizin gecenizi, yepyeni konseptler, repertuvar ve koreografilerle taçlandırmak için heyecanlıyız. Her dans bizim için ilk, sahnedeki o heyecanla karşınızda olmak ise paha biçilemez, çünkü her çiftimiz benzersiz ve unutulmaz dostlarımız arasında yerini alıyor…

Ankara Düğün Dansı Merkezi ayrıcalıklarıyla güzel bir gece geçirmek isterseniz, tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanmak!

İletişim

  • Adres::

    Yunus emre mahallesi Çatalkaya caddesi 48/4 Yenimalle ANKARA

  • Haritadaki Konumu

    Düğün Dansı Merkezi Yol Haritası

Düğün Dansı Merkezi Yorumları (10)

Esma & Eşref

Düğün Tarihi: 27.07.2019

ÖN GÖRÜŞMEYİ SAĞLADIKTAN SONRA HİÇ DÜŞÜNMEDEN TAMAM DEDİK. ÖRNEK VİDEOLAR İZLETEREK TÜM SORULARIMIZI CEVAPLADILAR. ÖZELLİKLE KENDİ DANSÇI EKİBİNE ŞİMDİDEN HAYRAN KALDIK. ORGANİZASYON TARİHİMİZDE GÖRÜŞMEK ÜZERE. :)

Meltem & Burak

Düğün Tarihi: 07.07.2019

Diğer çiftlere de burayı içtenlikle tavsiye ediyorum. Gerçekten kaliteli işler çıkarıyorlar.

Seda & Emre

Düğün Tarihi: 21.06.2019

eşimle gösterdikleri Yörükali Zeybeği benim için süpriz oldu. şüphesiz emeklerinin karşılıklarını alıyorlar. bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürler DÜĞÜN DANSI MERKEZİ.

Zeynep & Kerim

Düğün Tarihi: 14.06.2019

DÜĞÜNÜMÜZDE KAFKAS VE ZEYBEK EKİBİ İÇİN ANLAŞMA SAĞLAMIŞTIK. YÖRESEL KOSTÜMLERİ İLE İSTEDİĞİMİZDEN DAHA GÜZEL BİR PERFORMANS SERGİLEDİLER. PROFESYONEL DANSÇILARININ SAYGI ÇERÇEVESİNDE SERGİLEDİKLERİ GÖSTERİDEN TÜM İZLEYENLER VE BİZ MEMNUN KALIP, AYAKTA ALKIŞLADIK. :)

Selin & Murat

Düğün Tarihi: 09.06.2019

Gerçekten çok memnun kaldık. Ekip harika, yapılan işler harika. Tek kelimeyle mükemmel...

Fatma & Uğur

Düğün Tarihi: 02.06.2019

ekip ile birlikte kafkas yapacaktık. eğitim aldıktan sonra ekip ile prova alarak çok daha güzel bir koreografinin çıktığının farkına vardık. ekibinize ve eğitmenimize çok teşekkür ederiz başarılı bir iş oldu :)))

Ayfer & Oğuz

Düğün Tarihi: 31.05.2019

DANSLARI YANI SIRA PROFESYONELLİKLERİ İÇİN ORGANİZASYON EKİBİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Fatıma & Ali

Düğün Tarihi: 26.05.2019

salonda ekip ile prova almamız daha güzel bir düğün günü geçirmemizi sağladı emeklerinizden dolayı düğün dansı merkezi ailesine teşekkür ederim.

Sevil & Sedat

Düğün Tarihi: 23.04.2019

bu güzel günümüzde yanımızda olduğunuz için teşekkürler, emeğinize sağlık.

Ayşe & Deniz

Düğün Tarihi: 20.04.2019

seymenler ile gelin çıkışı yapmak istediğimizi söyledik tam olarak istediğimizi gerçekleştirdiler. kişi sayısı sınırlaması olmaması da bu kurumu seçme nedenlerimden sadece birisi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.