Alternatif Fikirler Ankara

Ankara Hint Kınacısı Emine Yılmaz

Ekiple Tanışın

  • Emine Yılmaz

Ankara Hint Kınacısı Emine Yılmaz Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Ankara Hint Kınacısı Emine Yılmaz Hakkında

Son yıllarda gittikçe popülerleşen Hint kınası yapımı için profesyonel bir firma önerimiz var: Ankara Hint kınacısı Emine Yılmaz! Eğer kına gecenizde siz de bu modaya ayak uydurarak egzotik bir Hint temalı kına gecesi düzenlemek istiyorsanız, sihirli dokunuşlarım eşliğinde kendinizi Doğulu bir prenses gibi hissedebilirsiniz.

Benimle iletişime geçtiğiniz anda ilk olarak kına tarihiniz için randevu oluşturuyoruz. Hint kınası hizmetinden gelin adayımız dışında diğer konuklar da faydalanabiliyor. Bu nedenle Hint kınası yaptıracak davetli sayısı da oldukça önemli. Ön görüşmemizde, davetli sayısı ve model seçenekleri gibi detayları da konuşarak güzel bir planlama yapıyoruz. Kına gecenizde sizin ve arkadaşlarınızın memnuniyetinizi kazanmak için titiz bir çalışma yürüttüğümü belirtmek isterim. Kına konseptinizde kullandığınız renklere göre dilediğinizi seçebileceğiniz Hint kınalarından farklı tarzda modeller, görsel anlamda sizi büyüleyecek objeler çiziyorum.

Hint kınasını sadece ellerinize uygulamıyoruz! Farklı bir görünüm için isterseniz kollarınıza kadar uzanan tasarımlarımızdan da seçim yapabilirsiniz. Özellikle çiçek motifli dövme modellerimizin çok sevildiğini belirtmek isteriz. Bu aşamada Hint kınası yaptırmak isteyen gelin adaylarımızın kına gecesi konseptini de bu doğrultuda oluşturmalarını öneriyoruz. Örneğin; kına gecenizi yapacağınız mekânda Hint aksesuarlarından oluşan bir konsept hazırlayarak müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Hint kınasını kına gecesiniz dışında diğer etkinlik ve davetleriniz için de yaptırabilirsiniz. Mesela; düğün, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, davet, açılış ve diğer organizasyonlarınızda muhteşem görünen eller için hemen benimle iletişime geçebilirsiniz. Sihirli dokunuşlarım ile yanınızda olarak mutluluğunuzu paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyorum.

Hint kınası modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve bütçenizi zorlamayacak Hint kınası fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Çankaya/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.